ریحانه پارسا بازیگری که پس از سریال پدر به اوج شهرت رسید با مهدی کوشکی که فاصله سنی زیادی با وی داشت ازدواج کرد که ازدواج این دو واکنش های زیادی به پا کرد. دیری نگذشت که ریحانه پارسا با انتشار پستی خبر از جدایی اش از مهدی کوشکی داد و پاک شدن عکس های دونفره این دو بازیگر از صفحه شخصی شان در فضای مجازی شائبه جدایی این دو را تقویت کرد . بالاخره این خبر توسط ریحانه پارسا تایید شد.

چند روز پیش انتشار عکس ریحانه پارسا با روزبه بمانی در حالیکه خودروی شخصی ریحانه پارسا بودند موج جدیدی از واکنش ها را در پی داشت تا آن جا که ریحانه پارسا با انتشار پستی به شایعه رابطه با روزبه بمانی پایان داد.

 

هنوز مدت زمان زیادی از طلاق ریحانه پارسا از مهدی کوشکی نمی گذرد . این دو بازیگر هم ازدواج جنجالی و هم طلاق جنجالی داشتند که با واکنش های بسیاری همراه بود. اواخر اسفند و و در زمان شیوع ویروس کرونا بود که ریحانه پارسا به قرار دادن عکسی از خود و مهدی کوشکی خبر ازدواجش در قرنطینه را رسانه ای کرد. خبری البته تعجب بسیاری را برانگخت چرا که فاصله سنی آنها زیاد بود و مهدی کوشکی پیش پارسا دو ازدواج ناموفق نیز داشته است. اما با این ریحانه پارسا در برابر سوالات بسیار مردم دائما اعلام می کرد که انتخاب درستی کرده و به همسرش علاقمند است. به طوری که هر دو آنها دائما تصاویر عاشقانه ای را از خود منتشر می کردند. البته خود ریحانه پارسا اعلام کرده بود که حتی مادرش هم با این ازدواج موافق نبوده است. حجم این تصاویر به حدی بود که بسیاری از کاربران شبکه های مجازی طلاق زود هنگام آنها را پیش بینی کرده بودند و حتی یکی از کاربران در لایو مهدی کوشکی به او گفته بود که منتشر طلاقتان هستیم.

 

168856_224

 

اما هنوز ماجرا طلاق ریحانه از مهدی کوشکی داغ بود که خبر جدید از وی منتشر شده است. فیلمی منتشر شده که ریحانه در آن در حال رانندگی است در حالی که مهدی بمانی شاعر و خواننده در کنار او نشسته است. البته مشخص نیست که این عکس در کجا و چه زمانی منتشر شده است.