نقص فنی عجیب در سالن کنسرت احسان حق شناس با انتقادهای تهیه کننده و خود او همراه شد تا اجرای تابستانه خواننده آلبوم «فرکانس» شاهد حواشی مختلفی باشد.

احسان حق شناس در حالی شامگاه 19 مرداد در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی روی صحنه رفت که اختلال سیستم صوتی سالن از همان ابتدای برنامه، حواشی مختلفی را در پی داشت و باعث شد این خواننده ضمن انتقاد از اتفاقات رخ داده، از تمام حاضرین در سالن عذرخواهی کند.

احسان حق شناس کنسرت تابستانه خود را با قطعه «دریا» آغاز کرد و در حالی که دکور و صحنه آرایی این برنامه به شکلی ویژه و جالب با شاخه‌های نوری رنگارنگ جلب توجه می‌کرد، در همان ابتدای برنامه ضمن خوشامدگویی به حاضران در سالن، دو پیشکسوت قدیمی باشگاه پرسپولیس را معرفی کرد و از مردم خواست به احترام حضور این دو پرسپولیسی قدیمی دست بزنند.

افشین پیروانی و محمدرضا زادمهر دو تن از چهره های ورزشی حاضر در سالن بودند که احسان حق شناس پس از معرفی آنها از مردم خواست به عشق همه پرسپولیسی‌ها دست بزنند.

صدای خواننده در این کنسرت بارها و بارها قطع شد و از همان ابتدای برنامه احسان حق‌شناس چند باری از صدابردار و مسئولان سالن خواست که به این مشکل رسیدگی کنند و در این بین در اواسط برنامه و هنگامی که این خواننده در حال اجرا بود به یک‌باره صدای او کاملاً قطع شد و در حین اجرا، مسئولان فنی پس از بررسی میکروفن خواننده متوجه شدند که باطری میکروفن تمام شده است و پس از تعویض باطری، حق شناس شروع به اجرای مجدد برنامه کرد.

این خواننده پس از اتمام این قطعه رو به حاضران گفت: متاسفانه امروز همه اتفاقات و مشکلاتی که در یک کنسرت می‌شد رخ دهد، در برنامه من اتفاق افتاد. برق صحنه دقایقی قطع شد، میکروفن باطری خالی کرد و صدای گیرنده در گوش من هم از اول برنامه قطع بود و همه اینها باعث شد که مشکلات عجیبی را در حین اجرا تجربه کنیم که از همه شما از این بابت عذرخواهی می‌کنم.