پس از به پایان رسیدن ماه صفر، موج جدید کنسرت‌ها آغاز خواهد شد و برخی گروه‌های موسیقی از هم‌اکنون برای فروش بلیت‌ اجراهای‌شان دست به کار شده‌اند.

علاقه‌مندان به موسیقی پاپ ۲۷ آذرماه می‌توانند شاهد اجرای رضا صادقی باشند. این کنسرت در دو سانس ۱۸ و ۲۱:۳۰ در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی برگزار خواهد شد و قیمت بلیت‌های آن از ۳۰ تا ۱۱۰ هزار تومان تعیین شده است.

رهبری ارکستر رضا صادقی را پویا نیک‌پور برعهده دارد و عمید بنکدار(گیتار باس)، آرش مقدم(درامز)، فاضل پیش(گیتار نایلون)، امیر شهابی(کیبورد)، مرتضی کریمی(عود) و سعید صارمی(پرکاشن) در این اجرا هنرنمایی خواهند کرد.

تالار رودکی ۶ دی‌ماه میزبان یک اجرای کلاسیک ایرانی خواهد بود. پویان آزاده که نوه‌ مرتضی‌خان محجوبی است، ساعت ۲۰ روی صحنه می‌رود و برای علاقه‌مندان این موسیقی پیانو خواهد نواخت.

او از شاگردان جواد معروفی است و دکتری موسیقی از دانشگاه مارتین لوتر آلمان دارد. بهای بلیت‌های این اجرا ۴۰ و ۵۰ هزار تومان است.

گروه موسیقی «روناک» که به اجرای موسیقی نواحی ایران می‌پردازد، ۲۶ آذر‌ماه در تالار ایوان شمس با طرفداران این موسیقی دیدار خواهد کرد.

این اجرا ساعت ۲۰:۳۰ روی صحنه خواهد رفت و موسیقی اقوام ایرانی در این این کنسرت شنیده خواهد شد. بلیت‌های این اجرا هنوز قیمت‌گذاری نشده‌اند.

گروه «پیکلاویه» ۶ دی‌ماه به برج آزادی می‌رود و قطعاتی را به زبان انگلیسی و فرانسوی اجرا خواهد کرد. این گروه در سبک «پاپ راک» فعالیت می‌کند و مهران مختارپور(خواننده)، مهیار صالحی‌نیا(گیتار الکتریک)، شایان کریمی(کیبورد)، فرهاد خان‌بیلوردی(گیتار باس) و مصطفی بهرمان(درامز) اعضای گروه هستند. این اجرا در دو سانس ۱۹ و ۲۱ روی صحنه خواهد رفت.

محمود جهان برای علاقه‌مندان به موسیقی جنوب نامی آشناست. قرار است، این هنرمند با همراهی گروه «آوای موج» ۱۴ دی‌ماه در تالار ایوان شمس روی صحنه برود. علی عباسی نیز این هنرمند را همراهی خواهد کرد.

این گروه در ساعت ۲۰:۳۰ برای دوستداران موسیقی نواحی ایران، بویژه موسیقی جنوبی اجرا خواهد داشت.