بهروز شعیبی که علاوه بر بازیگری، در عرصه کارگردانی هم فعالیت دارد، در پاسخ به اینکه کدام یک از این دو عرصه برایش اولویت بیشتری دارند؟ اظهار کرد: من تصمیم دارم هر دو عرصه را دنبال کنم اما قاعدتا چیزی که از من بیشتر زمان و انرژی می‌برد و این روزها دغدغه‌ی من است، کارگردانی است.

بازیگر مجموعه «تنهایی لیلا» که پیش از این هم مجموعه «پرده‌نشین» را با محوریت روحانیون کارگردانی کرده است، یادآور شد: من به عنوان بازیگر و کارگردان برای خودم دو هویت متفاوت قائلم؛ یعنی وقتی می‌گویند بهروز شعیبی بازی می‌کند، بازیگر است. وقتی می‌گویند کارگردانی می‌کند، کارگردان است. برای همین هم پیشنهادهایی که به من می‌شود را با آن بخشی که قرار است کار کنم بررسی می‌کنم.

بازیگر سینمایی «طلا و مس» سپس گفت: ممکن است یک فیلمنامه را به عنوان بازیگر دوست نداشته باشم اما به عنوان کارگردان دوست داشته باشم آن را کار کنم. در نتیجه دو عرصه بازیگری و کارگردانی را خیلی با هم قاطی نمی‌کنم.

بهروز شعیبی، کارگردانی یا بازیگری؟

او با تأکید این مطلب که تصمیم دارد هر دو عرصه بازیگری و کارگردانی را دنبال کند، یادآور شد: قاعدتا چیزی که از من بیشتر زمان و انرژی می‌برد و بیشتر وقت‌ها این روزها دغدغه من است کارگردانی است.

این کارگردان در بخش دیگری از گفت‌وگوی خود درباره لزوم ساخت شهرک سینمایی جدید، اظهار کرد: هر چقدر امکانات و تجهیزات ما را به طرف صنعتی‌ شدن در بخش نمایشی چه در سینما و چه در تلویزیون ببرد، خوب است؛ این یعنی اینکه ما این بخش را جدی گرفته‌ایم.

او سپس ساخت شهرک‌های جدید سینمایی را شبیه به استادیوم‌های ورزشی دانست و گفت: مثل این است که شما در فوتبال هر چقدر استادیوم خوب و مجهز ساخته باشید قطعا در خدمت به فوتبال و ورزش‌های دیگر است.

او همچنین در این زمینه به حوزه تئاتر اشاره کرد که این اتفاق در حال رخ دادن است و گفت: شما در تئاتر می‌بینید که این اتفاق در حال افتادن است؛ یعنی حتی با هزینه خصوصی به سراغ ساخت سالن می‌روند.

بهروز شعیبی در پایان گفت‌وگوی خود درباره ساخت شهرک سینمایی جدید یادآور شد: من فکر می‌کنم این اتفاق خوب است که در سینما و تلویزیون بیفتد و در هر اندازه و هر بخشی باشد یعنی که در کلیت این حوزه پیشرفت شکل گرفته است.