پس از ۹ سال زندگی مشترک و داشتن ۶ فرزند، زوج هالیوودی " برانجلینا " سرانجام " پیوند ابدی زناشویی " با یک‌دیگر بست. به گفته‌ی هنرپیشه‌ی آمریکایی، جورج کلونی، که به این مراسم دعوت شده بود، " برد خیلی احساس خوشبختی می‌کند. "

برد پیت وآنجلینا جولی که در جریان تهیه‌ی فیلم آمریکایی " آقا و خانم اسمیت " با همدیگر آشنا شدند، ابتدا تصمیم داشتند، وقتی " ازدواج همه‌ی هم‌جنس‌گرایان آمریکایی به طور قانونی به رسمیت شناخته شد "، زندگی مشترک رسمی خود را آغاز کنند. ولی ظاهرا پس از گذشت دو سال نامزدی، این تصمیم را به دست فراموشی سپردند و روز پنج‌شنبه(۲۸ اوت) در یک باغ انگور در جنوب فرانسه در منطقه‌ی کوت دآزور، پیش از غروب آفتاب و روبروی محراب کوچک باغ، به عقد و ازدواج یک‌دیگر در آمدند.

۶ فرزند این زوج خوشبخت هالیوودی، پدر و مادرخوانده‌ی خود را در حالی که سبدهای گل در دست داشتند، تا پای محراب همراهی کردند. به نوشته‌ی رسانه‌ها پس از انجام مراسم، سه دختر " برانجلینا "، یعنی " زارا "، " شیلو " و " ویواین " زوج را " گلباران کردند. "

همسرهای دوم و سوم

این، ازدواج دوم برد پیت است که در سال ۲۰۰۰ با هنرپیشه‌ی آمریکایی، جنیفر انیستون پیوند زناشویی بسته بود. ازدواجی که ۵ سال دوام یافت. انیستون در سال ۲۰۰۵، وقتی پیت و آنجلینا با هم رابطه‌ی عاشقانه برقرار کردند، درخواست طلاق داد و از او جدا شد. از آن پس، " برانجلینا " رابطه‌ی خود را علنی کردند.

آنجلینیا جولی برای سومین بار است که ازدواج می‌کند. او در مصاحبه‌ای با مجله‌ی آمریکایی " مردم " در باره‌ی زندگی مشترک خود با برد پیت و ۶ فرزندش گفته است: «پیوند ما فقط رابطه‌ی عاشق و معشوقی و دوست و دختر و پسر بودن با هم نیست. ما بیشتر، یک خانواده هستیم. "

ظاهرا پدر آنجلینا جولی، جان ویت، بازیگر ۷۵ ساله‌ی آمریکایی که برای بازی در فیلم " بازگشت به خانه " جایزه‌ی اسکار " بهترین بازیگر مرد " را دریافت کرده، به این مراسم دعوت نشده بود.

او در مصاحبه‌ای در این باره گفت که از ازدواج دخترش از طریق رسانه‌ها با خبر شده است: «ظاهرا مراسم با شکوهی بوده. باید خیلی قشنگ بوده باشد که بچه‌ها هم در آن جمع بودند.»

برد پیت وآنجلینا جولی، پیشتر به طور رسمی و اداری در ایالت کالیفرنیای آمریکا ازدواج کرده بودند.