به گزارش ملت ایران به نقل از کافه سینما: حدود ۸ ماه از سفر بهرام رادان به کشور کانادا می‌گذرد، و حالا خبر می‌رسد که او دست به تجربه ای جدید در کارگردانی زده است.

چندی پیش بهرام رادان اولین فیلم خود را با عنوان «اشتباهی» کارگردانی کرده است؛ این فیلم یک اثر ۴ دقیقه‌ای‌است که مربوط به جشنواره فیلم سامسونگ بوده که قرار است اردیبهشت ماه سال جاری در تهران برگزار شود. ضمن اینکه شنیده می‌شود علاوه بر علی سنتوری تعداد دیگری از بازیگران و کارگردانان مطرح ایران نیز آثاری را برای این جشنواره ارسال کرده‌اند.

یکی‌ از مصاحبه شوندگان در فیلم؛ «کارن هزارد» است که مسوول انتخاب بازیگر در بیش از ۵۰۰ فیلم در آمریکا و کانادا بوده و با بازیگرانی مثل رابرت دنیرو و مارلون براندو همکاری داشته است.

اما این تمام ماجرای بهرام رادان در سرزمین کانادا نیست؛ گویا مزه کارگردانی حسابی به مذاق او خوش آمده؛ چراکه بعد از ساخت «اشتباهی» بهرام رادان ساخت مستندی جالب را در شهر تورنتو کلید زده است

. نام این فیلم «رویای شهرت»(Dream of Fame) است که تهیه‌کنندگی آن برعهده مهدی معزی و بهرام رادان است که با همکاری مدرسه فیلم تورنتو ساخته می‌شود. شنیده می‌شود در این مستند افراد مشهوری از کشورهای مختلف حضور دارند و اولین نمایش این فیلم به احتمال زیاد در جشنواره آینده فجر خواهد بود. فیلمبرداری این فیلم تابستان امسال به پایان می‌رسد.