به گزارش ملت ایران به نقل از مهر: رضا داوودنژاد از تغییر مکان برپایی مراسم سومین روز درگذشت عسل بدیعی از مسجد بلال به مسجد نور خبر داد و اختلاف با مسئولان مسجد بلال و مخالفت آنها با برپایی مراسم را رد کرد.

رضا داوود نژاد همسر خواهر زنده‌یاد عسل بدیعی در این ارتباط گفت: پیش از این قرار بود مراسم ختم زنده‌یاد عسل بدیعی در مسجد بلال سازمان صدا و سیما برگزار شود اما به دلیل شرایط نامساعد مادر وی و همچنین نزدیکی مسجد جامع شهرک غرب به منزل خانواده‌اش، تصمیم گرفتیم مکان مراسم را تغییر دهیم که این امر البته در نهایت عملی نشد.

وی با رد خبر یک سایت مبنی بر همکاری نکردن مسئولان مسجد بلال و لغو این مراسم در آن مسجد به دلیل مخالفت مسئولان مسجد صدا و سیما ادامه داد: من خودم از مسجد بلال این خواهش را داشتم که اجازه دهند این مراسم در مسجد دیگری برگزار شود.

این بازیگر سینما درباره برخورد مسئولان مسجد جامع شهرک غرب با تقاضای آنها برای برگزاری مراسم ختم در این مکان توضیح داد: متاسفانه با برخود بسیار عجیب هیات امنای این مسجد روبه‌رو شدیم.

در ابتدا ما حتی درباره ساعت برگزاری مراسم نیز با آنها به توافق رسیدیم اما وقتی متوجه شدند که ختم مربوط به یک بازیگر است از این موضوع امتناع کردند زیرا معتقد بودند در مراسم های قبلی که مربوط به چهره‌های شاخص بوده با مشکلاتی همچون ازدحام جمعیت روبه‌رو شدند. من از این برخورد ناراحت شدم زیرا به عقیده من مسجد یک مکان مذهبی است که متعلق به همه افراد است و آنها نباید چنین تصمیمی می‌گیرفتند.

داوودنژاد ادامه داد: وقتی هم که با این وضعیت روبه‌رو شدم، فراموش کردم که دوباره می توانم با مسجد بلال تماس بگیرم و مراسم را به همان جا منتقل کنم. به همین دلیل با کمک دوستان و همفکری آنها این مراسم به مسجد نور واقع در میدان فاطمی در همان تاریخ موکول شد.

شوهر خواهر زنده‌یاد عسل بدیعی همچنین درباره خبر اهدای تابلوفرشی توسط استاد فرشچیان به خانواده بدیعی و برای قدردانی از اهدای اعضای بدن این بازیگر جوان نیز گفت: من مطلع شدم که در یک صفحه مجازی در شبکه اجتماعی فیسبوک متنی از استاد فرشچیان منتشر شده است که من هم در همان صفحه از طرف خانواده از وی تشکر کردم اما تا کنون هیچ تماس و واکنش و خبر رسمی در این ارتباط نداشته‌ایم و من فقط مطلب را در همان صفحه دیدم.

مراسم تشییع این بازیگر یکشنبه ۱۸ فروردین از مقابل تالار وحدت و مراسم سوم وی روز سه‌شنبه ۲۰ فروردین ماه ساعت ۱۸ تا ۱۹:۳۰ در مسجد نور برگزار می شود.