به گزارشافکارنیوز، سامان احتشامی با آرزوی سلامتی برای مردم ایران در سال جدید پیشنهاد داد که مردم مسافرت های نوروزی را از یاد نبردند و گفت: مردم در نوروز به شیراز بروند و در آنجا از تخت جمشید، حافظیه و سعدیه دیدار کنند.

وی ادامه داد: هرچند در نوروز جاده ها شلوغ است اما پیشنهاد می کنم مردم به شهرهای شمال ایران و مراکز گردشگری آن هم بروند.

این نوازنده پیانو از مردم خواست نوروز را در آرامش و با کارهای سرگرم کننده پشت سر گذارند و درباره فعالیت های خودش گفت: دوست دارم کتاب های " ماجراهای تن تن و میلو " و یا " هری پاتر " را بخوانم. مردم هم فیلم و سریال ببینند و کتاب هایی بخوانند که موجب تسکین روحیه آنها شود.

وی با اشاره به مشکلات موجود برای فعالیت های هنری، یادآور شد: امیدوارم سال جدید سلامت باشم و محدودیتی برای ارائه کارم نداشته باشم.

احتشامی در پاسخ به اینکه آیا تا کنون برای فعالیت محدود شده اید، پاسخ داد: خیر تاکنون محدودیتی نداشته ام اما گرفتن مجوز برای شعرهایی که در کنسرت ها استفاده می شوند، پروسه ای طولانی دارد.

این هنرمند موسیقی با توجه به سختی های اجرا در سالن های موسیقی موجود خواهان سرمایه گذاری برای ساخت سالن های مجهز به استانداردهای لازم شد و تاکید کرد: هم اکنون تنها سالن فنی و تکنیکی که می توان در آن موسیقی اجرا کرد تالار وحدت است و باقی سالن ها برای سخنرانی مناسبند.

احتشامی همچنین با آرزوی سالی پر از آرامش برای مردم توضیح داد: امیدوارم مردم در سال جدید صبح که از خواب بیدار می شوند کار و فعالیت داشته باشند و شب گرچه با خستگی از کار روزانه خود به خواب می روند ولی در آرامش باشند نه اینکه فکرشان مشغول و پراسترس باشد.