نمایش «زندگی در تئاتر» نوشته دیوید ممت به کاگردانی محمد برهمنی از ۱۹ فروردین تا ۱۲ اردیبهشت ماه در سالن استاد انتظامی خانه هنرمندان ایران روی صحنه رفته است.

این اثر نمایشی با ایفای نقش میرسعید موسویان و ایمان صیاد برهانی پیش از این در جشنواره دانشجویی به صحنه رفته و موفق به دریافت جایزه بهترین کارگردانی، بهرتین بازیگری برای دو بازیگر این اثر و کاندید دریافت جایزه طراحی صحنه بوده است.

برهمنی در خصوص دلیل انتخاب این متن برای اجرا بیان کرد: دیوید ممت در این نمایش‌نامه به نوعی تئاتر را به نقد می‌کشد و در آن تقابل میان دو نسل جوان و پیشکسوت با یکدیگر را نشان می‌دهد. با توجه به اینکه همه ما دانشجو بودیم، خودمان را در کار می‌دیدیم که همین عاملی شد تا تصمیم به اجرای اثر گرفته شود.

از دیگر عوامل این اثر نمایشی می‌توان به مترجم(داریوش مودبیان)، طراح لباس(مهرناز عباسی)، دستار کارگردان و برنامه‌ریز(مهسا لطیفی‌خواه)، مدیر صحنه(جواد قاسم‌لو)، طراح گریم(ثمن قباد - رشاد معینی)، انتخاب و ساخت موسیقی‌(سهیل سهیلی سرشت) و مدیر تبلیغات(بیتا جلیلی) اشاره کرد.

این اثر نمایشی تا روز ۱۲ اردیبهشت ماه هر روز به جز شنبه‌ها ساعت ۲۱ در سالن انتظامی مجموعه خانه هنرمندان ایران روی صحنه می‌رود.