ملت ایران: کنسرت گروه موسیقی «رستاک» ۱۱ اسفند ماه در دو سانس ۱۸ و ۲۱:۳۰ در مرکز همایش های برج میلاد تهران و با اجرای جدیدترین قطعات و همچنین حضور اساتید موسیقی فولک برگزار می شود.

آلبوم جدید این گروه که «سرنای نوروز» نام گرفته مراحل اخذ مجوز را طی کرده که روز اول اسفند منتشر خواهد شد.

پخش این آلبوم موسیقی در مرحله اول در قالب پکیج تصویری و در مرحله دوم در قالب پکیج صوتی و تصویری توسط شرکت «هنر اول» خواهد بود.

در آلبوم جدید این گروه همچون آلبوم قبلی، سعی شده از موسیقی و کلام نواحی مختلف ایران استفاده شود که به نوعی آن را می توان از دسته کارهای پژوهشی تلقی کرد زیرا تمامی موارد ساخت قطعات با تحقیق و بررسی منطقه ای و استفاده از نظرات اساتید فن همراه بوده است.

اعضای این گروه که قرار است در تاریخ ۱۱ اسفند روی صحنه بروند عبارتند از: فرزاد مرادی و بهزاد مرادی(خواننده)، سیامک سپهری(سرپرست گروه و نوازنده تار)، فرزاد مرادی(دوتار، سه تار، قوپوز، تارباس)، بهزاد مرادی(دف، دهل، نقاره، کوزه)، پیران مهاجری(عود و دهلک)، اکبر اسماعیلی پور(تار)، محمد مظهری(کمانچه)، سارا نادری(دوتار، سه تار، رباب، نقاره و تنبک)، یاور احمدی فر(دف، دایره، دهل و پیپه)، سپهر سعادتی(کنترباس)، نگار اعزازی(دف، دایره و دهل)، دانوش اسدپور(نوازنده سنتور)، کاوه سروریان(سرنا، نی، قمشه، نی لبک، بالابان)، حسنا پارسا(کمانچه)، نیما نیک طبع(دف، دایره، دهل و پیپه)، امید مصطفوی(تنبک) و یاسر نوازنده(بالابان، قرنه، نی، دوزله و دونلی).

تماشا