ملت ایران: اهل فن احساس می‌کنند مصاحبه جدید این قهرمان سابق اکشن سینما، واکنش به اظهار نظر دو روز اخیر آن‌ها است.

طی دو روز قبل و به دنبال فروش بسیار پایین فیلم جدید آرنولد در آمریکای شمالی، اهل فن گفتند او به آخر خط رسیده و باید با دنیای بازیگری خداحافظی کند.

به اعتقاد اهل فن و تحلیل گران سینمایی، آرنولد دیگر موقعیت خوب قبلی خویش را ندارد و فیلم‌هایش با استقبال تماشاگران روبرو نخواهد شد.

بر همین اساس، آن ها چنین اظهار نظر کردند که تهیه کنندگان فیلم‌های جدید این بازیگر، از وجود او برای کارهای جدید خود بهره نخواهند گرفت.

اما آرنولد شوارزنگر روز قبل در گفت‌وگویی رسما حضور خودش در قسمت پنجم مجموعه فیلم علمی تخیلی و ماجراجویانه «ترمیناتور» را تائید و تصدیق کرد.

که او در شهر لندن برای تبلیغ فیلم تازه‌اش «آخرین راست قامت» سخت در تلاش است، در یک کنفرانس مطبوعاتی بر روی بازی در «ترمیناتور ۵» تاکید کرد.

با این حال، وی به سوال خبرنگاران مبنی بر این که در این فیلم چه نقشی را بازی خواهد کرد، پاسخ مشخص و درستی ندارد.

به این ترتیب، هنوز معلوم نیست او دوباره در نقش فیلی خود - رباتی بی عاطفه به نام تی۸۰۰ - بازی خواهد کرد یا خیر.

وی که مشخص بود روی سخن او با اهل فن و منتقدانی است که این روزها برایش خط و نشان می کنند، تاکید کرد که در فیلم‌های «افسانه کونان» و «سه قلوها»(قسمت تازه «دوقلوها») بازی خواهد کرد.

با این حال، منتقدان سینمایی گفت‌وگوی تازه آرنولد را نوعی واکنش شتاب زده از سوی او ارزیابی کرده اند و می گویند گذشت زمان نشان خواهد داد که حرف‌های او چقدر به واقعیت نزدیک است.

این در حالی است که تهیه کنندگان فیلم‌های جدید آرنولد، طی چند روز گذشته هیچ واکنشی نسبت به تحلیل‌های اهل فن و منتقدان نسبت به وضعیت متزلزل این بازیگر نشان نداده اند.

رسانه‌های گروهی می‌گویند، در آینده نزدیک این تهیه‌کنندگان هم مجبور به واکنش و اظهار نظر در این رابطه خواهند شد.

فارس