ملت ایران: روز جمعه هشتم دی‌ماه در یک بازی خیریه که برای کمک به مددجویان تحت حمایت موسسه‌ خیریه رعد برگزار می‌شود، تیم منتخبی از خبرنگاران ورزشی به مصاف ستارگان سینما و موسیقی کشور خواهد رفت.

تیم ستارگان سینما و موسیقی به تازگی تشکیل شده و از نفراتی چون رضا یزدانی، هومن جوادی، محمدرضا عیوضی، شهاب عباسی، مهدی صبایی، فرهاد جم، هدایت هاشمی، عارف لرستانی، کامبیز دیرباز، محسن تنابنده، امیر نوری، جواد رضویان و… در ترکیب خود بهره می‌برد.

هومن جوادی، مدیرعامل موسسه فرهنگی ورزشی ستارگان سینما و موسیقی پیرامون چگونگی تشکیل این تیم می‌گوید: «اولین تیمی که با این رویکرد تشکیل شد تیم موسیقی نام داشت که در سال ۷۹ شکل گرفت. از سال ۸۱ به بعد تیم هنرمندان پایه‌گذاری شد و مدیریت آن تیم را آقای حسین یاریار به عهده گرفتند که تا شهریورماه سال جاری در خدمت‌شان بودیم و بعد از آن تیم ستارگان سینما موسیقی تشکیل شد که تیمی صرفا هنری است و البته تیم هنرمندان را همچنان تیم خود می‌دانیم.»

جوادی با تاکید بر این‌که در تیم جدید به‌جز کادر فنی به هیچ عنوان بازیکن فوتبالیست حضور ندارد، اضافه می‌کند: «در تیم قبلی تعدادی از دوستان سایر رشته‌های هنری و البته تعدادی از دوستان فوتبالیست حضور داشتند ولی در تیم ما بازیکنان تماما از رشته‌های سینما و موسیقی هستند. برای کادر فنی تیم هم از آقای مهدوی استفاده کردیم که جزو فوتبالیست‌های خوب و بااخلاق کشورمان هستند و در ۳ تیم بزرگ استقلال، پرسپولیس، سپاهان و همچنین در تیم ملی و تیم‌های خارج از کشور توپ زده‌اند. برای نظم دادن به تیم حضور مربی لازم بود.»

سرپرست تیم ستارگان سینما و موسیقی کشور، پیرامون فعالیت‌های قبلی این تیم نیز به سایت گل توضیح می‌دهد: «تا کنون ۴ مسابقه انجام دادیم. در اولین مسابقه با تیم منتخب پیشکسوتان ملی فوتسال به نفع زوج‌های کم‌درآمد دیدار کردیم که از تلویزیون به‌صورت مستقیم پخش شد و استقبال خوبی داشت. بازی بعدی به مناسبت یادبود فوت فرزند یکی از سفیران با منتخب دیپلمات‌های اروپایی در ایران بود. سومین دیدار ما به مناسبت یابود پیمان ابدی عزیز با تیم منتخب بدلکاران سینما بود و آخرین مسابقه خیرخواهانه ما نیز به نفع بچه‌های سرطانی موسسه خیریه دهش‌پور برگزار شد.»

پنجمین دیدار این تیم نیز چنان‌که ذکر شد روز جمعه هفته جاری به نفع کودکان معلول موسسه خیریه رعد برگزار خواهد شد که تیم رقیب منتخبی از خبرنگاران ورزشی کشور هستند. این مسابقه راس ساعت ۱۵ روز هشتم دی‌ماه در ورزشگاه شهید پیمانگو برگزار خواهد شد و تمام عواید فروش آن در اختیار موسسه‌ خیریه‌ رعد قرار خواهد گرفت.

علاقه‌مندان برای تهیه‌ بلیت این مسابقه می‌توانند با شماره تلفن ۸۸۳۷۱۰۹۶(۰۲۱) تماس بگیرند.

گل