به گزارش ملت ایران به نقل از بیوتی نیوز: او در یک فیلم که به بررسی مشکلات ازدواج در جامعه امروز میپردازد ایفای نقش کرده است. او در سال ۲۰۰۸ نیز در یک فیلم ایفای نقش کرد که گفته میشود علیرغم شهرتش در دنیای تجارت این ستاره ۳۱ ساله هیچ استعدادی در زمینه فیلم و سینما ندارد.

انتقاد دیگری که به فیلم جدید او وارد شده است اینکه علاوه بر بی استعدادی این دختر در زمینه بازیگری، حضور او با کارنامه ناموفق عشقی در زندگی و ازدواج نافرجام ۷۲ روزه اش با کریس همفریس بسکتبالیست معروف تاثیر منفی بر بیننده خواهد داشت و مخاطب را از جریان اصلی فیلم منحرف کرده و متوجه شخصیت واقعی شناخته شده او خواهد کرد.
او در این فیلم نقش یک زن قدرتمند وجاه طلب و شیک پوش را ایفا میکند که علاقه زیادی به آشنایی با مردان ثروتمند و قدرتمند اجتماعی دارد و نگاهی اعتراض آمیز و انتقادی به ازدواج دارد.
در کنار همه اعتراضات وارده به انتخاب وی به عنوان بازیگر کارگردان و نویسنده این فیلم " تیلر پری " از انتخابش دفاع کرده و میگوید او محبوب نسل جوان است و بیش از ۱۷ میلیون هوادار اینترنتی دارد و همین امر سبب افزایش مخاطبان فیلم و تاثیر پذیری آنان از داستان فیلم خواهد داشت.