ملت ایران:چان - ووک پارک را بیشتر با شاهکارش، «همکلاسی قدیمی» Oldboy، می شناسیم؛ فیلمی بدیع و متفاوت و پرخواهان که هالیوود سال ها به دنبال بازسازی آن بود و هم اکنون هم ساخت آن توسط اسپایک لی شروع شده و در مرحله فیلمبرداری است، و اینک خبر می رسد که این کارگردان صاحب سبک کُره ای اولین فیلم هالیوودی خود را آماده نمایش کرده است.

این فیلم Stoker نام دارد، کمپانی فاکس سرچ لایت آن را تهیه کرده و قرار است به زودی و در جشنواره ساندنس امسال، برای نخستین بار بر روی پرده رود.

عکسی که در بالا می بینید میا واشیکُفسکا ستاره نوظهور استرالیایی و بازیگر «آلیس در سرزمین عجایب» تیم برتن را در مراسم تشییع جنازه پدرش نشان می دهد که به مادر عزادار خود، با بازی نیکول کیدمن، چشم دوخته است و البته نگران لو رفتن داستان فیلم نباشید که این عکس مربوط به اولین صحنه فیلم است! اما خلاصه داستانی که از این فیلم منتشر شده به قرار زیر است:

زمانی که پدر ایندی(واشیکُفسکا) می میرد، سر و کله عمویی(متیو گوده) پیدا می شود که ایندی پیش از این از وجودش بی خبر بوده است. بدین ترتیب پای عموی نوظهور به زندگی ایندی و مادر روان پریش او(نیکول کیدمن) باز می شود و ایندی که به این تازه وارد جذاب و مرموز و انگیزه های پنهانی اش مشکوک شده، کم کم کشش عجیبی نسبت به او پیدا می کند.

پوستر بالا، پوستر بین المللی فیلم است که به تازگی منتشر شده و پرداخت درخشانی دارد؛ پوستری که به خوبی گویای حال و هوای بحرانی، خونین و پر تنش داستانی غریب است.

پوستر اولیه فیلم را هم که چندی پیش منتشر شد در زیر می بینید:

اکران عمومی Stoker برای اول مارس ۲۰۱۳(یازدهم اسفند امسال) پیش بینی شده است.

منبع: کافه سینما