ملت ایران:کمپانی «برادران وارنر» در حال مذاکره با جک نیلکسون برای ایفای نقش در فیلم «قاضی» است.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، کمپانی برادران وارنر در تلاش است تا نظر مساعد «جک نیلکسون»، بازیگر سرشناس هالیوود را برای بازی در فیلم «قاضی» در نقش پدر «رابرت داونی» جلب کند.

«رابرت داونی» که پیش از این حضورش در فیلم «قاضی» قطعی شده، در این فیلم نقش یک وکیل موفق را بازی می‌کند که برای مراسم تدفین مادرش به زادگاهش بازمی‌گردد و با پدرش(جک نیلکسون) که قاضی شهر است به عنوان متهم به قتل مادرش روبه رو می‌شود و قصد دارد تا راز قتل مادرش را کشف کند.

«دیوید دابکین» کارگردانی این پروژه سینمایی را برعهده خواهد داشت و «سوزان داونی» و «دیوید گمبینو» تهیه‌کنندگی این فیلم را برعهده خواهند داشت.

جک نیلکسون که از سال ۲۰۰۳ تاکنون تنها در سه فیلم ایفای نقش کرده است، در سال ۲۰۰۶ ابتدا بازی در نقش «فرانک کاتسلو» در فیلم «مُردگان» را نپذیرفت، اما پس از برگزاری چندین جلسه لئوناردو دی کاپریو و مارتین اسکورسیزی او را به ایفای نقش در این فیلم برنده جایزه اسکار متقاعد کردند

نیلکسون ۷۵ ساله تابستان امسال پیشنهاد بازی در فیلم جدید ساخته «نانسی میرز» را رد کرد و مشخص نیست که آیا دوباره با فیلم «قاضی» به دنیای سینما بازگردد.