ملت ایران:کنسرت فرزاد فرزین در برج میلاد تهران، پیش از شروع برنامه تصاویری از کنسرت های قبلی این خواننده جوان موسیقی پاپ کشورمان در چند سال اخیر، برای هواداران وی پخش شد که مورد استقبال بی نظیر آن ها قرار گرفت.

* احترام فرزاد فرزین برای مخاطبانش
فرزاد فرزین خواننده ای بوده که اعتقادش بر این موضوع استوار است که مخاطبان ایرانی لایق حضور در بهترین اجراها و برنامه ها هستند و همین اعتقاد باعثشده تا هرکدام از کنسرت های وی، با دیگری تفاوت های عمده ای داشته باشد.
واما، اجرای فرزاد فرزین در هفدهمین روز از دومین ماه پائیز، با سایر کنسرت های وی تفاوت های بارزی داشت که این تفاوت ها علاوه بر جذاب تر شدن فضای اجرا، بار دیگر به طرفداران این خواننده جوان یادآوری کرد که این هنرمند، برای زمان و سلیقه آن ها ارزش بسیاری قائل است.

*حضور نوازندگان ارکستر سمفونیک در کنسرت این خواننده جوان
گروهی از نوازندگان ارکستر سمفونیک تهران در کنار اعضای ثابت ارکستر فرزاد فرزین حضور داشتند که پس از استقرار در جای خود، رهبر ارکستر سمفونیک روی صحنه حاضر شد و با هدایت اعضا، قطعه ای بی کلام نواخته شد.

* فرزاد فرزین، نقاب از چهره برداشت
پس از این قطعه بی کلام، طنین سازهای نوازندگان ارکستر فرزاد فرزین قطعه " دوریت " را برای مخاطبان تداعی کرد که پس از آغاز شدن این قطعه و خواندن نخستین بخش های آن، فرزاد فرزین از چهره خود که در قالب رهبر ارکستر سمفونیک روی صحنه حاضر شده بود، نقاب برداشت و ادامه این اثر را در میان غوغای هوادارانش اجرا کرد.
پیش از اجرای قطعه " بیا بیا " دو شخصیت با لباس هایی متفاوت از سایر اعضای ارکستر، روی صحنه ظاهر شدند و با طنین اندازی نوای شیپور، مقدمات اجرای این اثر به یاد ماندنی را همراه با حضور فرزین روی صحنه فراهم کردند.
در کنسرت ۱۷ آبان فرزاد فرزین، ۱۶ قطعه اجرا شد که این آثار شامل دوریت، دونه دونه، بیا بیا از آلبوم شلیک، حس خوب، عذاب، چیکه چیکه، ماه من، عشق منی، اون تو نیستی از آلبوم شانس، میدونم، کی میتونه، شورشی، با تو، شانس، بچه و خیانت از آلبوم خاص است.

*پشت صحنه این کنسرت پائیزی
در میان این کنسرت فرزاد فرزین برای دقایقی صحنه را ترک کرد و در این هنگام اعضای ارکستر هریک با تکنوازی خود، خوش درخشیدند و همچنین تصاویری از پشت صحنه این اجرا و نحوه انجام گریم سنگین بر چهره این خواننده جوان برای قرار گرفتن در قالب یک رهبر ارکستر پخش شد.

*حسام نواب صفوی و نوای ماهرانه پیانو
حسام نواب صفوی که علاوه بر بازیگری در دنیای موسیقی نیز هنرمند به شمار می رود در این اجرای پائیزی نیز فرزاد فرزین را همراهی کرد.
این هنرمند کشورمان این بار به شیوه ای متفاوت به مخاطبان ادای احترام کرد و پس از مدت کوتاهی که از حضور وی روی صحنه می گذشت، این بازیگر موسیقی دان شروع به نواختن پیانو کرد و ادامه قطعه " بچه " با حضور فرزاد فرزین و حسام نواب صفوی در کنار یکدیگر اجرا شد.
همچنین اجرای این قطعه به صورت ریمیکس، خاتمه بخش آخرین کنسرت پائیزی فرزاد فرزین در سال ۱۳۹۱ در برج میلاد بود.

* اعضای ارکستر فرزاد فرزین
اعضای ارکستر فرزاد فرزین را امیر میلاد نیکزاد به عنوان رهبر ارکستر و نوازنده پیانو و کیبورد، احمد امین پور پرکاشن، مهرداد معافی گیتار الکتریک، آرین کشیشی گیتار، آرمین کشیشی گیتار باس، سهراب رمضان پور درامز، کسری خدیور ویلن، محمد شاکری کیبورد۲ و ایمان جعفری پویان به عنوان نوازنده ماهر ساکسیفون تشکیل می دهند.
همچنین اعضای گروه کر را نیز علی تهرانی، شهاب شهبازی، علیرضا کبریایی و انوشیروان تقوی تشکیل می دهند.
گفتنی است، کنسرت فرزاد فرزین ۱۷ آبان در دو سانس، به تهیه کنندگی محمد رضا خانزاده(مدیر عامل موسسه فرهنگی هنری اکسیر نوین) و پویا زارع فرد در برج میلاد تهران برگزار و با استقبال پرشور علاقه مندان موسیقی پاپ روبه رو شد.

سینما خبر