ملت ایران:نیکول کیدمن بالاخره سکوت خود را درباره جدایی دردناکش از تام کروز شکست و شایعاتی را که پیرامون برقراری ارتباط او با کتی هولمز پس از جدایی اخیر وجود داشت تکذیب کرد.

«من هیچوقت با او صحبت نکردم.» کیدمن در مصاحبه با یک روزنامه استرالیایی گفت و در ادامه افزود: «آرزو می کنم که همه شان خوب و خوش باشند اما من درگیر ماجرای آنها نبودم.»

کیدمن که طی سالهای ۱۹۹۰ تا ۲۰۰۱ همسر تام کروز بود، دوران بعد از دنبال جدایی از کروز را «تنهاترین و تنهاترین زندگی ممکن» توصیف کرد.

«زمانی که ازدواجم با تام به سرانجامی نرسید، واقعا مجبور بودم نقبی به درون بزنم و راه خود را از میان افسردگی پیدا کنم. اینک هم به هیچ عنوان پشیمان نیستم. تمام آن فرآیند بخشی از بزرگ شدن من بود.»

«دهه شگفت انگیزی بود.» کیدمن در توصیف ازدواج نخستش گفت. «برای تمام کسانی که بخشی از زندگی من بوده اند خوبی و خوشی را آرزو می کنم؛ چون برای من بسیار مهم است که در جایگاه بخشش و محبت قرار داشته باشم.»

«ازدواج من به سرعت رخ داد و در آن زمان واقعا جوان بودم. اما پشیمان نیستم چون بلا و کانر[فرزندخوانده هایش از ازدواج با کروز] را برایم به ارمغان آورد و برای مدت زمانی طولانی ازدواجی رویایی داشتم.»

کیدمن چهل و پنج ساله در سال ۲۰۰۶ با کیت اوربن، خواننده کانتری، ازدواج کرد. ازدواجی تاکنون موفقیت آمیز برای این زوج استرالیایی که دو دختر به نامهای ساندی و فیت ثمره آن است.

«در حیرتم که بیشتر عمر خود را در مقام یک مادر بوده ام. برایم خیلی عجیب است اما به خاطر فرزندانم احساس نمی کنم که چهل و پنج سال دارم.»

کیدمن که از داشتن فرزندی از بطن خود نومید شده بود، حاملگی غافلگیر کننده اش با ساندی را «معجزه زندگی خود» خواند.[کانر و بلا که اشاره شد و فیت هم با رحم اجاره ای به دنیا آمد.]

«همه اش تلاش می کردم و شکست می خوردم.» کیدمن در توصیف تلاش برای بارداری گفت و ادامه داد: «هر زنی که درگیر این بالا و پایین ها بوده در جریان افسردگی ناشی از آن هم هست. برای همین وقتی که فهمیدم ساندی را حامله هستم از فرط خوشحالی فریاد برآوردم «چی؟». احتمال آن بسیار پایین بود.»

«تمام بچه هایم نقاط پر رنگ زندگی من هستند. آنها بزرگترین لذتهای من در زندگی هستند.»

کافه سینما