ملت ایران:نشست رونمایی از مجموعه " روزی روزگاری فوتبال با نیکی کریمی " بدون رونمایی از این مجموعه، مشخص شدن تیراژ و قیمت هر قسمت از آن و بدون پاسخ‌گویی کریمی به برخی سؤالات خبرنگاران ورزشی برگزار شد.

نشست رونمایی از مجموعه " روزی روزگاری فوتبال با نیکی کریمی " در حالی با حضور نیکی کریمی و محمدرضا ملامحمد رئیس کمیته فرهنگی و توسعه بازی جوانمردانه فدراسیون فوتبال برگزار شد که نه تنها این مجموعه رونمایی نشد بلکه کریمی هیچ اطلاعاتی از تیراژ و قیمت هر قسمت از این مجموعه ارائه نداد.

تصاویر: روزی روزگاری فوتبال با نیکی کریمی!

کریمی در پاسخ به سؤالی دیگر مبنی‌بر اینکه حضور او در تمرینات برخی تیم‌ها نظیر استقلال باعثایجاد حواشی و نتیجه‌گیری نامناسب تیم در بازی پیش‌روی خود شد هم تأکید کرد: حتما شوخی می‌کنید چون بعد از حضور من تیم استقلال توانسته همه بازی‌هایش را ببرد.

این بازیگر سینما درباره اظهارنظری دیگر مبنی‌بر حضورش در تمرینات تیم ملوان با لباس ورزشی و تغییر مربی این باشگاه چند روز بعد از این حضور پاسخی نداد.

بازیگر فیلم‌های " عروس "، " دو خواهر "، " زن‌ها شگفت انگیزند " و " من همسرش هستم " درباره اینکه حضور در عرصه فوتبال می‌تواند سابقه هنری وی را تخریب کند تأکید کرد: اعتقادی به اینکه فوتبال برای سابقه من مخرب باشد ندارم. من به حس‌های خود اعتقاد دارم و خود را آماده هر اتفاقی کرده‌ام.

کریمی در پاسخ به سؤالی دیگر مبنی‌بر حفظ استقلال تصمیم‌گیری خود درباره این مجموعه با توجه به تغییر مدیریت‌ها در فدراسیون فوتبال گفت: سعی می‌کنم استقلالم را حفظ کنم. وی در پایان از اختصاص درصدی از سود فروش اولین قسمت مجموعه " روزی روزگاری فوتبال با نیکی کریمی " به کودکان زلزله‌زده آذربایجان شرقی خبر داد و گفت: این درصد بعد از فروش اعلام خواهد شد.

کارگردان " روزی روزگاری فوتبال " از وجود وب‌سایتی برای ارائه نظرات مخاطبان خبر داد ولی آدرس این وب‌سایت را در اختیار خبرنگاران قرار نداد!

مهر