ملت ایران: جدیدترین فیلم ˝نیکول کیدمن˝، بازیگر مشهور و شناخته شده هالیوود با عنوان ˝پسر کاغذی˝ پس از اینکه این ستاره هالیوود فعالیت‌های سینمایی‌اش را در ماه‌های گذشته به حداقل ممکن رسانده بود، از فردا در سینماهای جهان اکران می‌شود.

درام سینمایی " پسر کاغذی "(The Paperboy) به کارگردانی " لی دنیلز " داستان یک خبرنگار و برادرش در دهه ۶۰ میلادی را روایت می‌کند که تلاش می‌کنند تا جان یک زندانی بی‌گناه را در زادگاهشان(ایالت فلوریدا) از اعدام نجات بدهند اما در این بین اتفقات عجیبی می‌افتد که…
بنابر این گزارش، " لی دنیلز " علاوه بر کارگردانی این درام، فیلمنامه " پسر کاغذی " را نیز بر اساس داستانی به قلم " پیتر دکستر " به رشته تحریر دراورده است.
به نوشته هالیوودریپورتر، در درام ۱۰۷دقیقه‌ای " پسر کاغذی " علاوه بر نیکول کیدومن، ستارگانی همچون؛ " جان کیوزاک " و " متیو مک‌کانهی " و " زک افرون " نیز ایفای نقش کرده‌اند.
گفتنی است، درام " پسر کاغذی " که اکران خود را از فردا آغاز می‌کند، با هزینه نزدیک به ۱۲۵ میلیون دلار، توسط سه کمپانی بنارویال پیکچرز، لی‌دنیل انترتیمنت و ملنیوم فیلمز تهیه و تولید شده و با توجه به حضور " نیکول کیدومن " در این فیلم، سازندگان آن امید بسیاری به فروش بالای این فیلم دارند.

honaronline. ir