این بازیگرسینما و تلویزیوندر گفت و گو با ایسنا، با تایید این خبر اعلام کرد که به عنوان یکی از گزینه های اصلی در نقش «حضرت موسی(ع)» انتخاب شده است اما این انتخاب هنوز به قطعیت کامل نرسیده است.

درخشانی که این روزها در سریال «آوای باران» ایفای نقش می کند، درخصوص پیشنهادهای جدید به وی برای بازیگری گفت: چندین کار پیشنهاد شده است، کارهایی که حتی قرار بود به پخش نوروزی برسد اما همه آن ها را رد کردم به این دلیل که همه پشت سر هم اتفاق می افتاد. او ادامه داد: صحبت هایی برای بازی در نقشی جدید شده است، اما سعی کردم بهترین و متفاوت ترین انتخاب را داشته باشم. وی در پایان خاطرنشان کرد: اگر خدا بخواهد سینمایی کار کنم بهتر خواهد شد.

فرج الله سلحشور که سریال «یوسف پیامبر(ع)» را برای تلویزیون ساخته بود، به عنوان سازنده ی سریال «حضرت موسی(ع)» هم معرفی می شود.

این کارگردان درباره ی سریال «حضرت موسی(ع)» خاطرنشان کرد، این سریال عظیم ترین اثری است که تا به حال تاریخ دنیا به خود دیده است. این سریال علاوه بر روایت زندگی حضرت موسی(ع)، بحثمحتوایی نیز دارد و ما قصد نداریم در این کار فقط راوی و قصه گو باشیم.

کارگردان سریال تلویزیونی «یوسف پیامبر(ع)» به خط قصه ی سریال «حضرت موسی(ع)» اشاره کرده و گفته بود، این سریال قرار است از لحاظ زمانی، قبل از کودکی حضرت موسی(ع) تا پس از مرگش را به تصویر بکشد اما خط داستانی حول محور حضرت موسی(ع) است.