ملت ایران: علیرضا سهراب زاده قهرمان ووشوکار ایرانی که بنیانگذار این رشته رزمی در ایران هم محسوب می شود این روزها درگیر ساخت اولین فیلم سه بعدی ایرانی در ژانر اکشن - رزمی است. این فیلم «دزدان صحرایی» نام دارد که این روزها در لوکیشنهایی واقع در آران و بیدگل در حال فیلمبرداری است.

اولین اکشن سه بُعدی سینمای ایران + عکس

نویسنده و کارگردان «دزدان صحرایی» خودِ سهراب زاده است و فیلمبرداری فیلم هم به صورت دوبعدی و هم به صورت سه بعدی صورت می گیرد. برای آن که فیلمبرداری سه یعدی کار به بهترین شکل انجام گیرد سهراب زاده یک فیلمبردار متخصص سه بعدی به نام فرامرز قهرمانی را نیز در گروه تولید خود به همکاری دعوت کرده است.

«دزدان صحرایی» اولین فیلم رزمی ایرانی است که به روش استریوسکوپیک یعنی به صورت سه بعدی ساخته می شود.

علیرضا سهراب زاده، ستاره سهراب زاده، سعید پیرو، علیرضا جلالی، حمید قلی زاده و سید احمد قیومی بازیگران فیلم بوده و تهیه کار هم برعهده خودِ سهراب زاده بوده است. سایر عوامل این پروژه عبارتند از: مشاور کارگردان: محسن بخارایی / بازیگردان: سید احمد قیومی / برنامه ریز: علی ناصری / منشی و مدیر صحنه: ایمان منوچهریان / مدیر فیلمبرداری: علی شاهیده / کارگردان و فیلمبردار سه بعدی: فرامرز قهرمانی فر / صدابردار: مصطفی بهمنی / گریم: مجتبی نبوی / طراح صحنه و لباس: داوود باقری / مدیر تولید: محسن غفارزاده / مجری طرح: موسسه تولید فیلم رویای قدیمی

افکار