به گزارش ملت ایران به نقل از خبرگزاری مهر: فاصله دو فیلم " ضدگلوله " و " بی‌خداحافظی " از رقیب اصلی‌شان فیلم " کلاه قرمزی و بچه ننه " به لحاظ فروش روز به روز بیشتر می‌شود.

فیلم " کلاه قرمزی و بچه ننه " تنها شب گذشته در سینماهای تهران ۱۵۰میلیون تومان فروش کرده‌ و جمع فروش آن از ابتدای اکران به ۸۰۰ میلیون تومان رسیده‌است.

فیلم " ضدگلوله " ساخته مصطفی کیایی نیز تاکنون ۸۵ میلیون تومان و " بی‌خداحافظی " احمد امینی نیز ۱۰۶ میلیون تومان فروش کرده است. البته به‌زودی رقم فروش در شهرستان‌ها نیز اعلام خواهد شد.

این در حالی است که با حل اختلاف شهرداری، حوزه هنری و شورای صنفی نمایش در روزهای پنج شنبه و جمعه به تعداد سالن‌های نمایش دهنده این آثار اضافه شده‌است. به همین دلیل پیش‌بینی می‌شود فروش آنها در هفته جاری بیشتر شود.

حمید جبلی، ایرج طهماسب، خسرو احمدی، مهدی باطبی، عیسی یوسفی پور، بهادر مالکی، بنفشه صمدی، پوپک مظفری، داوود دلقندی، سورن مناچکیان، پویان طباطبایی، محمد بحرانی، قاسم قباخلو و بهرام بهنوید از بازیگران " کلاه قرمزی و بچه ننه " هستند.

صداپیشگان عروسک‌های " کلاه قرمزی و بچه ننه " هم حمید جبلی، محمدرضا هدایتی، بنفشه صمدی، بهادر مالکی و محمد بحرانی هستند. در خلاصه داستان این فیلم آمده است: این فیلم داستان شیطنت های پسرعمه زاست که کلاه قرمزی و آقای مجری را به دردسر می‌اندازد و ماجرای جدیدی پیش می‌آید که منجر به ورود میهمان ناخوانده‌ای می‌شود.

مهدی هاشمی، مسعود کرامتی، ژاله صامتی وسعید آقاخانی هم از بازیگران " ضدگلوله " هستند و در خلاصه داستان این فیلم آمده است: اواسط دهه ۶۰ و اوج دوران جنگ مردی حدود ۵۰ ساله در تهران مشغول قاچاق نوارهای لوس‌آنجلسی و فیلم‌های ویدئویی است. او در اثر یک اتفاق درمی‌یابد که توموری در سر دارد و تا دو ماه دیگر بیشتر زنده نخواهد بود.

" بی‌خداحافظی " به کارگردانی احمد امینی هم که به زندگی رضا صادقی خواننده پاپ می‌پردازد با ۱۸ سینما در تهران در دو روز اول ۲۰ میلیون تومان فروش کرده است. در این فیلم رضا صادقی، محمدرضا فروتن، پگاه آهنگرانی، شقایق فراهانی، مژگان بیات، افشین هاشمی، کوروش تهامی، پیام دهکردی، هومن برق نورد، همایون ارشادی، مریم بوبانی و ترلان پروانه بازی می‌کنند.