به گزارش ملت ایران به نقل از خبرآنلاین: مهناز افشار بازیگر سینما و تلویزیون معتقد است که همه آدم‌ها نیاز دارند مدتی را با خودشان تنها باشند.

شب گذشته ۳۱ مرداد برنامه تلویزیونی «گفتگوی تنهایی» میزبان مهناز افشار بازیگر سینما و تلویزیون بود.

مهناز افشار: گاهی به لاک تنهایی ام می روم

در ابتدای این برنامه مهناز افشار در پاسخ به این سوال که تا چه حد در اطرافش معجزه می‌بیند؟ گفت: «اگر حمل بر خود ستایی نباشد در اطرافم معجزه می‌بینم و این اتفاق را با نیازهای روحی و روانی خودم حس می‌کنم.»

مهناز افشار در پاسخ به این سوال که یک بازیگر در حوزه کاریش توان خلق کردن شخصیتی را دارد و او تا بحال چقدر عظمت این موضوع را درک کرده است، گفت: «واژه عظمت بسیار بزگ و عزیز است. شاید خیلی وقت‌ها این عظمت را از یاد برده‌ام اما از خدواند می‌خواهم که هیچوقت این عظمت را از یاد من نبرد.»

او ادامه داد: «امشب با این گفتگو احساس متفاوتی دارم، شما باعثشدید که من بیشتر به خودم نگاه کنم، و باعثشدید من مهناز افشار بیشتر قدر اتفاق‌های خوب زندگیم را بدانم و شگر گذار باشم.»

بازیگر فیلم سینمایی «سعادت آباد» ادامه داد: «ما ملت بسیار دوست داشتنی داریم و من همه تفکرات ایرانی‌ها را دوست دارم، اما احساس می‌کنم این منیت در خصلت ما فراوان به چشم می‌خورد. این واژه من در بیان ما ایرانی‌ها کاشته شده است و اگر من واژه دیگری به جای من پیدا کنم قطعا از آن استفاده خواهم کرد.»

او ادامه داد: «من یک اصطلاحی به نام لاک تنهایی دارم، هر چند وقت یکبار ارتباطم را با اطرافم قطع می‌کنم و وقتی می‌خواهم چند روزی با خودم تنها باشم برای اینکه مادرم دلشوره نگیرد به او اطلاع می‌دهم که چند روزی دنبال من نگردد.»

مهناز افشار در ادامه گفت: «به نظر من همه آدم‌ها نیاز دارند تا چند وقت یکبار دست دلشان را بگیرند و بروند گردش.»

او گفت: «از خدا بخاطر بودنش سپاسگذارم و از اینکه به من فهمانده است که درکش کنم از او ممنونم.»