رازهایی درباره پسر سیلوستره استالونهبه گزارش اختصاصی ملت ایران بعد از اینکه جسد ساگ استالونه در خانه اش در هالی وود پیدا شد خبرهای زیادی درباره او منتشر شد. اما هنوز کسی از علت مرگش باخبر نشده است و استالونه همچنان از مرگ پسرجوانش شوکه شده است.
وکیل ساگ در مصاحبه اش با مجله people گفته است که عکسهای او ۱۷ ساعت قبل از مرگش در صفحه فیس بوکش منتشر شده است دوست قدیمی ساگ هم به این موضوع اشاره کرده است او در ادامه می گوید ساگ سیگار می کشید اما اهل مواد مخدر نبود و در موقع کشف جسدش در اتاقش بطریهای خالی مشروبات الکلی پیدا شدند. او جوان حساس وبا استعدادی بود چیز اشتباه و نادرستی درباره زندگی او وجود ندارد.

او اخیرا یک قراداد برای ساخت یک فیلم با کمپانی گریند هاوس امضا کرده بود و همچنین قصد داشت بزودی با نامزدش در لاس وگاس ازدواج کند. برونستین یکی از دوستان نزدیکش می گوید او آدم مستقلی بود و بیشتر اوقات در خلوت خودش نویسندگی می کرد.

همیشه بدنبال تحقیق و مطالعه و یا در حال تماشا فیلم بود. او اطلاعات زیادی درباره سینما و فیلم داشت و می توانست ساعتها و به اندازه یک کتاب قطور درباره یک فیلم توضیح دهد و آن را نقد و بررسی کند.

دوستش در ادامه می گوید او پدرش را بسیار دوست داشت و می توان گفت او را می پرستید.