مجموعه تلویزیونی " راه طولانی خانه " از سه شنبه ۱۶ خردادماه مهمان خانه بینندگان شبکه یک می شود.

این سریال ۳۰ قسمتی که داستانی خانوادگی و اجتماعی دارد درباره مردی است که تلاش می کند به هر نحو ممکن خواسته های سه فرزندش را برآورده کند اما بدلیل مشکلات مالی از عهده این امر برنمی آید و تصمیم می گیرد در ازای برعهده گرفتن یک تصادف رانندگی پولی به دست بیاورد.

رضا کیانیان به تلویزیون می آید

رضا کیانیان، افسانه بایگان، مهروز ناصرشریف، خاطره حاتمی و شهرزاد کمالزاده از بازیگران اصلی این سریال هستند که سه شنبه ساعت ۲۲:۱۵ قسمت نخست آن به مدت ۴۵ دقیقه از شبکه یک پخش می شود.

سریال " راه طولانی خانه " به تهیه‌کنندگی محمدرضا تخت کشیان و کارگردانی رضاکریمی کاری از گروه مجموعه های تلویزیونی شبکه یک است که توسط علیرضا مسعودی و مصطفی زندی در ۳۰ قسمت نوشتند. سریال تلویزیونی " راه طولانی خانه " که این پس شنبه تا چهارشنبه هر هفته ساعت ۲۲:۱۵ از شبکه یک پخش خواهد شد.

سایر عوامل سازنده سریال " راه طولانی خانه " عبارتند از مدیر تولید: محمد یمینی، مدیر برنامه ریزی و دستیار کارگردان: احسان سجادی حسینی، منشی صحنه: مرجان تاجیک، مدیر تصویربرداری: علیرضا وداد تقوی، صدابردار: جواد مقدس، طراح صحنه و لباس: کامیاب امین عشایری، طراح گریم: مجید اسکندری، مدیر تدارکات: مهرداد زحمتکش، عکاس: مریم تخت کشیان، روابط عمومی: افسانه فراهانی.

منبع: خبرگزاری مهر