به گزارش ملت ایران به نقل از ایسنا: فروش فیلم سینمایی «هیس! دخترها فریاد نمی‌زنند» به کارگردانی پوران درخشنده به یک میلیارد و ۱۵۰ میلیون تومان و «دهلیز» بهروز شعیبی به ۳۵۰ میلیون تومان رسید.

علی سرتیپی مدیرعامل موسسه فیلمیران درباره فروش فیلم «هیس! دخترها فریاد نمی‌زنند» بیان کرد: این فیلم پنج‌شنبه گذشته(۲۴ مردادماه) در تهران، ۷۱ میلیون تومان فروش داشت و با این حساب فروش کلی‌اش در پایتخت به ۷۵۰ میلیون تومان رسید.

وی ادامه داد: همچنین فروش «هیس!» در شهرستان‌ها اکنون به ۴۰۰ میلیون تومان رسیده است و استقبال بسیار خوب از فیلم خانم پوران درخشنده همچنان ادامه دارد.

این پخش‌کننده درباره فروش‌ «دهلیز» بهروز شعیبی هم گفت: پنج‌شنبه گذشته فروش این فیلم در تهران ۳۱ میلیون تومان بود که با احتساب این رقم، فروش کلی فیلم در تهران از ۲۴۰ میلیون تومان گذشت. همچنین فروش «دهلیز» در شهرستان‌ها هم به ۱۱۰ میلیون تومان رسیده است.

وی با تاکید بر افزایش استقبال از «دهلیز» در روز‌های گذشته، خاطرنشان کرد: دو روز است که استقبال مخاطبان و به‌تبع آن فروش فیلم آقای بهروز شعیبی افزایش یافته و به جایگاه دوم فروش سینماها آمده است. به‌نظر می‌رسد در روز‌های آتی روند صعودی استقبال مخاطبان «دهلیز» همچنان ادامه داشته باشد.