ملت ایران: بهنوش بختیاری روز جمعه با حضور در ویژه برنامه عید فطر شبکه ۳ برای اولین بار درباره گذشته اش صحبت کرد. ماجرا ازاین قرار بود که مجری برنامه در پارت اول آخرین برنامه اش از شیرین؛ دختری که از اعتیادی سنگین رها شده بود برای بار دوم دعوت کرده بود تا از همه واکنش ها و اتفاقاتی که در این ۳۰ روز در زندگی اش افتاده بگوید.

آخرین دقایق این بخش همراه شد با حضور بهنوش بختیاری که با گریه، شیرین را در آغوش گرفت و بعد رو به دوربین نشست. او اینطور حرف هایش را شروع کرد: «هر کسی با یکی از برنامه های شما همذات پنداری کرد و برای من این اتفاق درباره شیرین افتاد. شیرین گذشته سختی داشت و از طرف خانواده اش اصلا محبت ندیده بود و حالا می گوید که با آغوش گرفتن پدرش چه حال خوبی دارد. من این را درک می کنم چون این بدبختی را در گذشته خودم داشتم.»

بختیاری ادامه داد: «ما بازیگران یاد گرفتیم با نقاب برای مردم زندگی کنیم. بگذارید یک بار هم این نقاب را برداریم. این حقیقت زندگی من است که از ۱۳ سالگی خانواده ام من را به حال خودم رها کردند. و من از آن موقع روی پای خودم بزرگ شدم. خودم شهریه دانشگاهم را دادم، همه جور غلی را تجربه کردم که خرج زندگی ام را بدهم. من محبت و توجهی از خانواده ام ندیدم. من از آنها خیلی توقع داشتم ولی آنها به من توجهی نکردند. من و شیرین مثل هم هستیم اما خوشحالم که راهی که شیرین رفت تا به اینجا برسد را من نرفتم و همان موقع خدا به من لطف کرد و کاری کرد که من به اینجا برسم. من همیشه سعی کردم بچه خوبی برای پدر و مادرم باشم و دستشان را هم می بوسم اما نمی توانم حقیقت را فراموش کنم.»