بهاره رهنما ”این تابستان فراموشت کردم” را روی صحنه می برد

بهاره رهنما کارگردان این نمایش، در گفت وگو با روابط عمومی و امور بین الملل مجموعه تماشاخانه ایرانشهر گفت: در حال حاضر مشغول تمرینات این نمایش در سالن شماره یک هستیم و هدیه تهرانی از این هفته به جمع بازیگران این نمایش افزوده شد. البته نقش تهرانی متفاوت از سایر بازیگران این نمایش است و تماشاگران تنها صدای او را در طول اجرای اثر می شنوند.
نمایش " این تابستان فراموشت کردم " نوشته مشترک سجاد افشاریان و حمید پاک سرشت است و طرح اولیه و کارگردانی آن را بهاره رهنما برعهده دارد و در آن بازیگرانی همچون؛ نسیم ادبی و شبنم فرشاد جو به ایفای نقش می پردازند.
از دیگر عوامل این نمایش می توان به: محمد قدس مدیر تولید، ارشام مودبیان، و سیما کهنمویی دستیاران کارگردان، رضا مهدی زاده طراح صحنه، الهام شعبانی و سوسن تقوی طراح لباس، مریم جوکار منشی صحنه، مهدی آشنا عکاس، مهراب قاسم خانی طراح پوستر و بروشور، ثمین سالک طراح عکس، پوستر و بروشور، ماریا حاجیها طراح گریم و سینا ذکایی انتخاب موسیقی اشاره کرد.
نمایش " این تابستان فراموشت کردم " خرداد ماه سال ۹۱ از ساعت ۱۸ درسالن انتظامی مجموعه خانه هنرمندان پذیرای علاقه مندان به هنرهای نمایشی خواهد بود.

منبع: ایران تآتر