جاستین بیبر قصد ندارد از سبک " رپ " در آلبومهایش استفاده کند.

اگرچه این خوانند ۱۸ ساله سبک رپ را خیلی دوست دارد اما هیچ وقت آهنگی با این سبک نمی خواند زیرا می ترسد که اگر اینکار را انجام دهد، برخی از طرفدارانش از او نا امید شوند.

جاستین می گوید: " مردم بسیاری از کشورها موسیقی سبک رپ را دوست ندارند. این موضوع در بین مردم کشورهای آمریکا و کانادا شایع تر است اما در همه جهان و همه مناطقاین کشورها اینطور نیست. "

" من یک خواننده و رپ یکی از سبکهای مورد علاقه من است و دوست دارم آن را فقط بعنوان سرگرمی انجام بدهم. "

بیبر اخیرا " فاش کرد که در دوران کودکی مورد آزار و اذیت و ظلم قرار گرفته است.

او گفت: " من هم در دوران کودکی مورد ظلم و ستم قرار گرفتم و اذیت شدم. بیشتر مردم در یک دوره از زندگی شان مورد اذیت و آزار قرار می گیرند و به نظر من در همین زمان و دوره، یک تغییر در زندگی آنها آغاز می شود. "

" در بیشتر مواقع مدیرها، معلمها و دانش آموزان دیگر شاهد این آزار و اذیت هستند و هیچ عکس العملی نسبت به این موضوع نشان نمی دهند اما من فکر می کنم این موضوع و این دوره از زندگی تاثیر زیادی در زندگی آدمها دارد. می تواند زندگی بسیاری از مردم را تغییر دهد. "

" اگر شما هم مورد آزار و اذیت قرار گرفتید حتما " به یک نفر بگویید زیرا در بیشتر موارد حرفی درباره این موضوع گفته نمی شود و شما در حالیکه همه چیز را در درون خود نگه داشته اید و به کسی حرفی نزده اید، این دوره را سپری می کنید و اینکار ممکن است باعثشود که صدمات روحی بیشتری به شما وارد شود. "

منبع: سایت آفتاب