ریحانا تاکید کرد در فیلمی که قرار است درباره زندگی ویتنی هوستون ساخته شود، نقش این خواننده درگذشته را بازی نخواهد کرد اما اعتراف کرد که خیلی دوست داشت این نقش را بازی کند.

این خواننده ۲۴ ساله آهنگ " ما عشق را پیدا کردیم " که اولین تجربه بازیگری او با نام " کشتی جنگی " در حال حاضر روی پرده سینماهای جهان است، می گوید خیلی دوست دارد این نقش را بازی کند اما هیچ پیشنهادی به او داده نشده است.

ریحانا گفت: " من هیچ چیزی درباره این موضوع نشنیدم. اما اگر قرار باشد فیلم زندگی کسی را بازی کنم، دوست دارم آن شخص کسی باشد که به او علاقمندم و تحسینش می کنم و ویتنی هوستون مطمئنا " یکی از این افراد مورد علاقه من بود. "

" من همه شایعاتی که درباره بازی کردن من در این فیلم منتشر شده است را شنیده ام اما واقعیت این است که هیچ پیشنهادی در این زمینه به من داده نشده است. "

ریحانا در ادامه حرفهایش گفت که دوست دارد بازی کردن در فیلمهای مختلف با ژانرها و موضوعات کاملا " متفاوت را تجربه کند.

او می گوید: " من خیلی دوست دارم یک فیلم کمدی را هم امتحان کنم. واقعا " دلم می خواهد بازی کردن در چنین فیلمی را تجربه کنم. "

این خواننده مشهور پاپ اخیرا " تاکید کرد که از شنیدن صدای خودش متنفر است.

این خوانند از شنیدن آهنگها و تصویر خود در صفحه سینما و تلویزیون هم لذت نمی برد اما به هرحال می تواند آنها را تحمل کند و چیزی که برایاو غیر قابل تحمل و نفرت انگیز است، شنیدن صدای خودش در حال حرف زدن است. او از تن صدای خود در حال حرف زدن متنفر است.

ریحانا می گوید: " از اینکه صحبتهای خودم را گوش کنم، متنفرم. "

" نمی دانم چرا؟ اما حتی صدای ضبط شده خودم در پیام صوتی را هم دوست ندارم بشنوم. احساس می کنم در هنگام حرف زدن، صدایم خیلی زمخت است. "

منبع: سایت آفتاب