شرکت ال جی از پرچمدار جدید خود موسوم به LG G۳ در ایران رونمایی کرد.
در مراسم رونمایی از محصول جدید ال جی در ایران مجری برنامه توضیحاتی بدیهی در مورد نرم افزار پرچمدار جدید این شرکت ارائه کرد.
در ادامه کانگ من لی، مدیر محصولات ال جی موبایل، گفت: امروز لحظه تاریخی برای معرفی G۳ در ایران است. ما بازار خود را در ایران به خوبی توسعه دادیم و میزان فروش G۲ شاهدی بر این مدعاست. ما تحت شعار سادگی در اوج هوشمندی گزینه های اضافی را در این گوشی حذف کردیم. امروز پیام من بسیار ساده است ما با ارائه این گوشی نهایت تلاش را برای جلب رضایت مشتریان خواهیم داشت.
اما سه ویژگی اصلی گوشی هوشمند G۳ صفحه نمایش، دوربین و طراحی آن است و به زودی در بازار ایران نیز عرضه خواهد شد.
این محصول اولین گوشی جهان با صفحه نمایش ۵.۵ اینچ Quad HD با ۵۳۸ پیکسل در اینچ و وضوح ۴ برابر HD و تقریباً دو برابر Full HD است که تصاویری واضح تر و شفاف تر و به همراه بازتولید رنگ واقعی تر را به دست می دهد.
تصاویر و مناظری که می توانند با ریزترین جزئیات در صفحه نمایش Quad HD گوشی هوشمند G۳ نشان داده شوند و دوربینی که با فوکوس خودکار لیزری می تواند لحظه خلق این تصاویر را ثبت کند از ویژگی های این محصول است.
این گوشی که در ۲۷۶ هزارم ثانیه روی سوژه فوکوس می کند و در یک میلی ثانیه عکس می گیرد، قرار است با قیمتی حدود یک میلیون و ۸۰۰ هزار تومان وارد بازار ایران شود.
۲۳۵۰۳