ملت ایران: شرکت توشیبا در سری رایانه های همراه فوق باریک یا همان اولترابوک ها نخستین محصول خود با قابلیت تبدیل شدن به رایانه لوحی را روانه بازار کرد و توضیح داد این لپ تاپ که Satellite U۹۲۰t نام دارد، شامل نمایشگر لمسی می شود و از آن می توان به صورت دوگانه استفاده کرد.

نمایشگر لمسی این لپ تاپ ۱۲.۵ اینچ است که طراحی به خصوص آن به کاربران کمک می کند از نمایشگر لمسی به عنوان یک رایانه لوحی مجزا استفاده کنند.

" سانتوش وارگز "(Santosh Varghese) مدیر مرکز سیستم های رایانه ای توشیبا در خاورمیانه گفت: «رایانه همراه Satellite U۹۲۰t به عنوان یک دستگاه الکترونیکی همه کاره در اختیار کاربرانی قرار می گیرد که قصد استفاده همزمان از نو ت بوک و نمایشگرهای لمسی را دارند».

وی در ادامه توضیح داد: «این رایانه قابل حمل منحصر به فرد مبتنی بر سیستم عامل ویندوز ۸ فعالیت می کند و می تواند برای استفاده در طراحی های جدید مفید واقع شود».

اولترابوک قابل تغییر جدید توشیبا که در اصل نوت بوک و نمایشگرهای لمسی را با یکدیگر تلفیق کرده است، شامل نمایشگری با قابلیت لمس همزمان ۵ نقطه می شود که این امکان برای بازی های رایانه ای بسیار مناسب است.