مدل Toshiba Satellite Click ۲ Pro یکی از آنهاست که در سایز ۱۳.۳ اینچی بوده و رزولوشنی معادل ۱۹۲۰ در ۱۰۸۰ را با کیبورد QWERTY به کاربر می دهد.
پردازنده دستگاه انتخابی بوده و هم مدل i۵ و هم i۷ دارد. این دستگاه به صورت از پیش تعریف شده ۸ گیگ رم و ۱۲۸ گیگ حافظه اس اس دی در خود دارد. جدای از این حافظه هارد ۵۰۰ گیگی جاسازی شده ور بخش کیبورد وجود دارد.
در قسمت تبلت بلندگوهای فوق حرفه ای هارمن - کاردون تعبیه شده است. تبلت ۱ کیلوگرم(خیلی سنگین) و همراه با کیبورد ۲ کیلوگرم وزن دارد.
توشیبا نسخه سطح پایین تر این محصول را(با نام Click ۲) در سایز ۱۳.۳ اینچی با رزولوشن کمتر و مجهز به پردازنده پنتیوم اینتل با ۴ گیگ رم و بلندگوهای معمولی ساخته و راهی بازار کرده است.
محصول دیگر توشیبا که مجددا از روی سری یوگای لنوو ساخته شده و ۳۶۰ درجه چرخش دارد محصولی موسوم به Toshiba Satellite Radius است که ۱۵.۶ اینچی با رزولوشن ۱۹۲۰ در ۱۰۸۰ است. هارد ۱ ترابایتی و ۸ گیگ رم با انتخاب پردازنده بین i۵ و i۷ همراه با بلندگوهای هارمن - کاردون دارد. ضخامت آن ۰.۷۵ اینچ و وزن آن ۲.۱ کیلوگرم است.
این سه محصول اوایل ژوئن بدست مصرف کننده خواهد رسید و قیمت مدل Satellite Click ۲ Pro با ۱۰۲۸ دلار و مدل Click ۲ با قیمت ۵۸۶ دلار و مدل Satellite Radius نیز با قیمت ۹۲۵ دلار شروع می شود.
۵۶۵۶