این برند انگلیسی دوخودرویجدید به نام DB۹ کربن ادیشن و ونتیج GT را در ایننمایشگاهمعرفی خواهد کرد.

مسلما مهم ترین مدل از این دو خودرو ونتیج GT است اما دلیل این اهمیت، قدرت یا سواری این خودرو نیست. این خودرو قیمت پایه ۹۹۹۰۰ دلار خواهد داشت که باعثمی شود ارزان ترین مدل آستون در بازار امروز باشد. نیروی این خودرو از موتور ۴.۷ لیتری V۸ با قدرت ۴۳۰ اسب بخار نصب شده در جلو تامین می شود که شتاب صفر تا صد خودرو را ۴.۶ ثانیه می کند. یک گیربکس دستی شش سرعته به عنوان تجهیزات استاندارد این خودرو عرضه می شود البته نسخه گیربکس دستی اتوماتیک شده هفت سرعته نیز برای آن موجود است.

ظاهر این خودرو می تواند با طرح ها، قاب آینه ها و یک دیفیوزر عقب متمایز شود. این خودرو به صورت یک کوپه یا روداستر عرضه خواهد شد و از سه ماهه سوم سال ۲۰۱۴ در آمریکای شمالی به فروش می رسد.

خودروی دیگری کهآستوندر نیویورک رونمایی خواهد کرد DB۹ کربن ادیشن است که بسیاری از قسمت های بدنه آن با فیبر کربنی جایگزین شده تا وزنی کم و ظاهری جذاب داشته باشد. تمام قسمت های این خودرو از اسپلیتر جلو تا قاب آینه ها از مواد مقاوم ساخته شده اند و حتی داخل آن از قسمت های فیبر کربنی بهره می برد. این خودرو همچنان دارای موتور V۱۲ با قدرت ۵۱۰ اسب بخار و گشتاور ۶۱۹ نیوتیون متر است. قیمت پایه DB۹ کربن ادیشن ۱۹۹۹۹۵ دلار است.