ملت ایران:اگر یکی از کاربران اینترنت هستید که همیشه باز کردن صفحات زیاد اینترنتی شما را از برخی امور مثل چک کردن به موقع توییتر و فیسبوک و … باز می دارد و در اصل با باز کردن هر صفحه جدید حواستان از سایر صفحات پرت می شود به شما توصیه میکنیم برای چک کردن به موقع پیام های خود افزونه ی Tab Badge را نصب کنید.

امروز قصد دراریم با معرفی Tab Badge برای مرورگر خوش نام فایر فاکس، شما را در آگاهی به موقع و چک کردن سریع اکانت ها و رویداد های خود یاری رسانیم بنابر این تا انتهای این نوشته با ما باشید.

گاهی اوقات به خاطر مشغله ی زیاد و عدم توجه به پیام های رسیده موقعیت یا فرصت های خوبی برای تعامل با دوستان یا … را در شبکه های اجتماعی از دست می دهیم.

برای اینکه کاربرانی که با این مشکل مواجه اند انگشت شمار نیستند فایرفاکس به کمک چنین کاربرانی شتافته و با طراحی وو انتشار افزونه ای مناسب به نام Tab Badge نهایت تلاش خود را کرده است تا کاربر به موقع از نوتیفی های خود آگاه شود البته اگر زحمت چک کردن بالای صفحه را گاه به گاه به خود بدهید.

افزونه Tab Badge به صورت یک علایم هشداری در بالای مرورگر خود را نشان می دهد و با قرار دادن تعداد هشدار ها و لوگوی منبع هشدار به شما نشان می دهد که به عنوان مثال از توییتر چند پیام نخواند شده دارید.

به محض اینکه پیامی وارد سرویس شما شود که در تبی دیگر فعال است به راحتی این اعلان را فعال کرده و شما را از جریان مطلع می کند.

به همین راحتی شما نیز قادر خواهید بود به پیج مربوطه رفته و نوتیفی های خود را چک کنید. البته این افزونه به طور زیادی تمرکز شما را به فعالیت جاری خود جلب می کند و موجب پرتی حواس و از بین رفتن زمان برای چک کردن نوتیفی ها نمی شود.

برسام