این کمپانی(take - two پشت صحنه کمپانی رسمی راک استار گیمز است) مالک اصلی بازی معروف Grand Theft Auto۵ است که رقم فروش ۱ میلیارد دلار را در عرض چند روز اول عرضه این گیم به نام خود به ثبت رساند. بر این اساس از این ویدئو گیم ۳۲.۵ میلیون واحد به فروش رفته است.
اشتراوس زلنیک مدیر اجرایی کمپانی take - two گفت موسسه NDP Group این موضوع را تایید کرده و پیش بینی می شود در آمد کمپانی به ۱.۸۶ میلیارد دلار در سال ۲۰۱۴ برسد.
روز ۱۷ سپتامبر سال گذشته گیم Grand Theft Auto V برای پلی استیشن ۳ و ایکس باکس ۳۶۰ توزیع جهانی شد(منهای برزیل و ژاپن).
این گیم گفته می شود ۱۳ ژوئن ۲۰۱۴ برای پلی استیشن۴، ایکس باکس وان و پی سی ها عرضه شود.
اتومبیل دزدی بزرگ ۵(به انگلیسی: Grand Theft Auto V) یک بازی رایانه ای در سبک اکشن - ماجراجویی جهان باز است که توسط شرکت راک استار نرثطراحی و ساخته شده است. ساخت این بازی حدود ۲۷۰ میلیون دلار هزینه برداشت که فروش ۱ میلیارد دلاری چند روز اول این بازی نشان از قدرتمند بودن بازی و تجاری سازی موفق آن دارد.
راک استار گیمز وعده داده بود که نقشه ی این بازی از تمامی بازی های سریِ GTA که تاکنون ساخته است، بزرگ تر باشد و این گونه نیز شد. در حدی که می توان گفت این بازی از مجموع نقشه های بازی های اتومبیل دزدی بزرگ: سن آندریاس و همچنین اتومبیل دزدی بزرگ ۴ و بازی سرخ پوست مرده: رستگاری نیز بزرگ تر است. این بار راک استار گیمز سنت های گذشته ی خود را کنار گذاشته و به بازی کنندگان اجازه ی کنترل کردن ۳ شخصیت متفاوت را داده است. این شخصیت ها عبارتند از: مایکل، فرانکلین، ترور فیلیپس.
ابتدا قرار بر این بود که این عنوان در بهار سال ۱۳۹۱(۲۰۱۳ میلادی) منتشر شود که به دلایلی به تابستان سال بعد، یعنی ۲۶ شهریور ۱۳۹۲(۱۷ سپتامبر ۲۰۱۳) موکول شد.