تصاویری از کاربرد 3310 که تاکنون ندیده اید !

ملت ایران: بدون شک شما با شرکت نوکیا و یکی از معروف ترین تلفن‌های همراه آن یعنی ۳۳۱۰ آشنا هستید. شهرت این تلفن‌های همراه استحکام بالای آن‌ها بود که باعثمی‌شد تا به آن‌ها آسیبی نرسد. چندی پیش چندین تصویر که یادآور این تلفن همراه بود را منتشر کرد. بیایید تا نگاهی به این تصاویر بیندازیم.

همانطور که در متن زیر تصویر مشاهده می‌کنید معترض اندونزیایی در درگیری با پلیس جاکارتا، تلفن همراه خود را به سمت پلیس‌ها پرتاب کرده است. اعتراضات بخاطر مخالفت با افزایش ۳۰ درصدی قیمت سوخت بوده است.

جدول بالا به جدول سختی “Mohs” معروف است. در این جدول سختی کانی‌های مختلف با دادن عدد ۱ تا ۱۰ مشخص می‌شود. همانطور که مشاهده می‌کنید سخت ترین ماده جهان یعنی الماس امتیاز ۱۰ را به خود اختصاص داده است اما نوکیا ۳۳۱۰ با گرفتن امتیاز ۵۰ به عنوان سخت ترین ماده جهان شناخته می‌شود!

اگر ۵ گانه مردان ایکس(X - Men) را ندیده اید توصیه می‌کنم تا حتما ببینید. در نسخه چهارم فیلم(X - Men Origins: Wolverine) پدر جیمز‌هاولت جوان در سال ۱۸۴۵ در کانادا بدست توماس لوگان که متصدی زمین‌هاست کشته می‌شود. در اثر آسیب روحی شدید ناشی از این اتفاق تحولاتی در بدن جیمز(با بازی Hugh Jackman) روی می‌دهد: ریشه‌های چنگال مانندی از دستانش بیرون می‌زند که بوسیله آنها از لوگان انتقام گرفته و او را می‌کشد. لوگان در آخرین لحظات عمرش به جیمز می‌گوید که او پدر واقعی اش است. جمیز و برادرش ویکتور حدود یک قرن زنده می‌مانند و در این مدت خود را برای نبرد و جنگ آماده می‌کنند. جنگ‌ها شامل جنگ‌های داخلی آمریکا و جنگ‌های جهانیست…. البته این داستان کامل نیست و توصیه می‌کنم که این فیلم را حتما ببینید. در فیلم و در یک آزمایش استخوان‌های جیمز(و صد البته چنگال‌هایش) تبدیل به فلزی محکم می‌شوند که ظاهرا جنس این فلز از نوکیا ۳۳۱۰ بوده است!

منبع: apostrophe