ملت ایران: دو ماهی می‌شد که شایعاتی در مورد جدیدترین نسخه بازی شرکت Rovio به گوش می‌رسید تا اینکه در هفته گذشته ویدیویی منتشر شد که به شایعات حالت جدی‌تری بخشید. در این ویدیو خوک‌ها از آسمان بر روی یک پرنده خشمگین فرود می‌آیند و کم کم همه جا را پر می‌کنند. اگر حدس می‌زنید که در بازی بعدی قرار است خوک‌ها نقش اول را ایفا کنند، کاملا درست فهمیده‌اید.

Rovio سر انجام طی مطلبی در وبلاگ رسمی خود، خبر بازی جدید را تایید کرد. در این بازی که Bad Piggies(بچه خوک‌های بد) نام دارد، شما قرار است در نقش خوک‌ها ظاهر شوید و از تخم هایی که از پرندگان دزدیده‌اید، محافظت کنید. «مایکل هد» مدیرعامل Rovio درباره این بازی جدید چنین می‌گوید: ‌ «ما همدردی‌های بسیاری را در رابطه با دشمنان دوست داشتنی پرندگان خشمگین دریافت می‌کردیم، و همه مرتبا از ما می‌پرسیدند که پس داستان خوک‌ها چه می‌شود؟ اکنون بازی " بچه خو‌ک‌های بد " این شانس را به شما می‌دهد تا دنیا را از چشمان این موجودات سبز رنگ و دوست داشتنی ببینید و بازی محبوب خود را با آن‌ها ادامه دهید.»

به گفته Rovio این بازی در تاریخ ۲۷ سپتامبر(۹ مهر) برای سیستم عامل های اندروید، iOS و OS X ارائه خواهد شد. اما کاربران وینفو(ویندوز فون) و PC باید کمی دیگر صبر کنند تا نسخه ویژه آن‌ها نیز حاضر شود. اگر دوست دارید خوک‌های بد را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید می‌توانید به وبسایت badpiggies. com مراجعه کنید.