ملت ایران: اصولا بسیاری از شرکت‌های فناوری هنگام برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی برخی نویسندگان، بلاگرها و روزنامه‌نگاران آی‌تی را با هزینه خود برای آشنایی با محصولات جدید شرکت خود به این‌گونه نمایشگاه‌ها می‌برند. اما گویا شرکت سامسونگ نمایشگاه امسال آیفا برلین را برای بلاگرها خاطره‌انگیز کرده است. بنابر گزارشی که وب‌سایت TheNextWeb منتشر کرده، چندی پیش از برگزاری نمایشگاه آیفا ۲۰۱۲ برلین، شرکت سامسونگ به برخی بلاگرهای هندی دنیای تلفن همراه پیشنهاد می‌دهد که با هزینه این شرکت به نمایشگاه آیفا برلین(که اکنون در حال برگزاریست) بروند. یکی از این بلاگرها با نام کلینتون جف از دهلی‌نو در این خصوص گفته است که وی بر این باور بوده است که در جریان این سفر و بازدید از نمایشگاه تنها باید به عنوان یک گزارشگر در این رویداد خبری حاضر خواهد بود و هیچ اقدام تبلیغاتی از سوی وی برای شرکت سامسونگ صورت نخواهد گرفت اما گویا شرکت سامسونگ برنامه و یا خیال دیگری در سر داشته است.

سامسونگ:یابرای ما در نمایشگاه تبلیغ کنیدیا به خانه‌هایتان بازگردید!

وب‌سایت سی‌نت در ابتدای گزارش خود با اشاره به این ماجرا نوشته است: یادتان باشد اگر سامسونگ شما را برای سفر و شرکت در مراسمی دعوت کرد از همان اول، خودتان به فکر بلیط برگشت باشید!

پ. ن: جف کلینتون یکی از بلاگرهای نام آشنای دنیای تلفن همراه علی‌الخصوص در مورد تلفن‌های همراه شرکت نوکیا به حساب می آید و حتی در ویدیوهای تبلیغاتی نوکیا هم ظاهر شده اما به نظر ما نمی‌توان این رفتار را نه تنها از سامسونگ بلکه حتی از سایر شرکت‌های دنیای فناوری نیز نادیده گرفت.

فارنت