ملت ایران: اگر این تصاویر درست و حقیقی باشد, نوکیا خود را برای رونمایی از تلفن‌های همراه هوشمند لومیا ۸۲۰ و لومیا ۹۲۰ با سیستم عامل ویندوزفون ۸ آماده می‌کند که اولین تلفن‌های همراه مجهز به سیستم عامل ویندوزفون ۸ این شرکت به حساب می‌آیند و البته اولین تلفن‌های همراه مجهز به فناوری پور ویو(PureView) پس از نوکیا ۸۰۸ خواهند بود.

در این تصاویر که از سوی یک کاربر توئیتر منتشر شده هر دو تلفن همراه لومیا ۸۲۰ و لومیا ۹۲۰ در رنگ‌ها متنوعی به نمایش درآمده‌اند و از طراحی شبیه به سایر مدل‌های لومیا برخوردارند.

انتشار اولین تصاویر از تلفن‌ همراه «ویندوزفون ۸»

لومیا ۸۲۰

این تلفن همراه با نام کد Arrow انتظار می‌رود از یک صفحه نمایش ۴.۳ اینچی برخوردار باشد و آن طور که در تصاویر منتشر شده مشخص است, مانند برادر بزرگ‌تر خود در رنگ‌های متنوعی به بازار عرضه شود.

در این میان برخی وب‌سایت‌های خبری به نقل از منابع خود آورده‌اند که این تصاویر بسیار به طراحی محصول نهایی نوکیا نزدیک است که در کنفرانس خبری این شرکت که در همین ماه برگزار خواهد شد, رونمایی می‌شود. نوکیا قرار است کنفرانس خبری خود را برای عرضه اولین محصول مجهز به ویندوزفون ۸ در ۵ سپتامبر یعنی چهارسنبه همین هفته در نیویورک برگزار کند تا نهایتا تمام جزئیات این محصول و تاریخ و نحوه عرضه آن مشخص شود.

همانطور که گفتیم اگر این تصاویر درست باشد شاهد یک طراحی شبیه باه سایر محصولات سری لومیا هستیم و باید حق را به نوکیا داد که در غوغای معرفی تلفن‌های همراه سونی و سامسونگ, مراسم رونمایی از این محصولات را این روزها در نمایشگاه آیفا و در برلین برگزار نکرده است!

افکارنیوز