ملت ایران: معمولاً بیشتر پولدارها ترجیح می دهند که یک تلفن همراه ساخته شده از طلا و پوشیده شده از الماس داشته باشند تا اینکه یک گوشی مدرن. اما با تمام این تفاسیر گوشی هایی ساخته شده که دو دنیا را با هم مخلوط کرده اند. یعنی اسمارت فون هایی که هم پیشرفته اند و هم پر زرق و برق.

در این جا می خواهیم ۱۰ عدد از این موبایل های گران قیمت و پیشرفته را به شما معرفی کنیم:

۱ - بلک بری P’۹۹۸۱ طرح پورشه: اگر شما توان خرید یکی از اتومبیل های پورشه را دارید، این گوشی را هم می توانید بخرید!

قیمت: ۲۰۰۰ دلار

۲ – لامبورگینی TL۷۰۰: این اسمارت فون لامبورگینی شما را واقعاً تحت تاثیر قرار خواهد داد. این اسمارت فون دارای صفحه نمایش ۳٫۷ اینچی، دوربین ۵ مگاپیکسل و آندروید ۲٫۳ می باشد.

قیمت: ۲۷۵۰ دلار

۳ – تگ هویر لینک: زیر ۱۰۰۷ تکه الماس که جمعاً ۲٫۵۳ قیراط وزن دارند، یک اسمارت فون آندرویدی با صفحه نمایش ۳٫۵ اینچی و دوربین ۵ مگاپیکسلی قرار دارد. این تلفن ضد ضربه و ضد آب هم هست.

قیمت: ۶۷۰۰ دلار برای مدل های بدون الماس(خدا می داند با الماس چقدر می ارزد)

۴ – Mobiado Grand Touch Aston Martin: یک نکسوس اس با روکشی از فلز های گران بها که توسط خودروسازی استون مارتین ارائه شده است.

قیمت: زمان سفارش مشخص می شود

۵ – ورتو کانستلیشن تی Constellation T: این گوشی اولین اسمارت فون با صفحه نمایش لمسی ۳٫۵ اینچی ورتو است. کانستلیشن تی با سیستم عامل سیمبین کار می کند.

قیمت: ۶۰۰۰ تا ۱۶۰۰۰ دلار

۶ – آیفون ۴ اس کانتیننتال Continental: آیفون ۴ اس پوشیده شده از الماس و پلاتین باید بسیار گران قیمت باشد!

قیمت: ۱۰۹۰۰ دلار

۷ – آیفون ۴ اس طلایی Suvarna Bullion: همانطور که از نامش مشخص است، این یک آیفون ۴ اس طلایی است که طلای آن از نوع طلای خالص است.

قیمت: ۲۹۵۰۰ دلار

۸ – آیفون ۴ Gresso Lady Blanche: این اسمارت فون برای خانم های متمول و پولدار ساخته شده است. علاوه بر وجود الماس های سفید، پشت این گوشی سه ساعت سوییسی وجود دارد که زمان محلی نیو یورک، پاریس و موسکو را نشان می دهد.

قیمت: ۳۰۰۰۰ دلار

۹ – دیور Reveries Haute Couture: اگر می توانید برای تلفن همراه یک عدد ۶ رقمی بپردازید، من این موبایل را به شما پیشنهاد می کنم. این تلفن آندرویدی با کمک ال جی و از الماس، مروارید و قطعات با ارزش ساخته شده است.

قیمت: ۱۰۷,۰۰۰

۱۰ – Ulysse Nardin Chairman diamond edition: اینجاست که می خواهم گران قیمت ترین تلفن همراه دنیا را به شما معرفی کنم. یک تلفن آندرویدی دارای ۳۰۰۰ تکه سنگ گرانبها که جمعاً ۱۷ قیراط وزن دارند، صفحه نمایش ۳٫۲ اینچی، دوربین ۸ مگاپیکسلی، ۳۲ گیگابایت حافظه داخلی و قابلیت تشخیص اثر انگشت.

قیمت: ۱۲۹,۰۰۰ دلار

منبع: استخدامی