به گزارش ملت ایران به نقل از مهر، مهندس عبداله بابایی معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو گفت: این میزان استقبال نشان دهنده علاقه مردم به تولید خودرو با برند ملی در سال تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی است.

پیش فروش ۵ هزار رانا در یک روز


وی افزود: محصول جدید ایران خودرو از ویژگی ها و استانداردهای روز جهانی برخوردار است و بر پایه یک پلتفرم کاملا جدید در کلاس بی و سی طراحی وتولید شده است.
بابایی تاکید کرد: خودرو رانا بر پایه قابلیتهای موجود در تمامی زنجیره خودروسازی طراحی و تولید شده و یک خودروی مناسب برای خانواده های کم جمعیت به شمار می رود که بخش قابل توجهی از مشتریان ایرانی را تشکیل می دهد.
معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو تصریح کرد: رانا خودرویی است که کاملا از دانش حرفه و فن ایرانی از آن استفاده شده واز لحاظ ایمنی و کیفی قابلیت عرضه در جهان را دارد و مختص بازار ایران نیست و قابل رقابت با بازارهای خارج است.
وی خاطر نشان کرد: این خودرو فراتر از حد استانداردها است و نسبت به خودروهای همکلاس، حداکثر ایمنی را دارد. خودرو رانا از لحاظ ایمنی سرنشینان خودرو و نیز ایمنی تصادف با عابر پیاده بالاتر از رقبا است.
معاون بازار یابی و فروش ایران خودرو تاکید کرد: ایران خودرو از تازه ترین دستاوردهای طراحی و علمی برای خودرو رانا استفاده کرده و با ارایه پلتفرم جدید، زیرساختی را برای گونه های مختلف محصول با قوای محرکه گوناگون، فراهم ساخته است.
پیش فروش رانا از روز هشتم خرداد ماه سال جاری با ۱۰ میلیون تومان ودیعه درنمایندگی های مجاز گروه صنعتی ایران خودرو آغاز شد.