مدیر کل برند ارتباطات رایتل تاکید کرد: تعرفه سرویس‌های این اپراتور که خدمات آن‌ها به مشترکین ارائه شده است، مشخص شده است.

شاهین آرپناهی درباره تعرفه‌های سیم کارت‌های رایتل اظهار کرد: تعرفه سیم‌کارت‌های رایتل پیش‌تر نیز ارائه شده است که بر اساس آن هزینه هر دقیقه مکالمه داخل شبکه ۵۲.۵ ریال و هزینه هر دقیقه مکالمه خارج از شبکه ۶۲.۵ ریال است.

وی افزود: هزینه خدمات دیتا هر کیلو بایت استفاده در ساعات پیک دو ریال و هزینه درساعت خارج از پیک یک ریال است. همچنین هزینه هر پیام سرویس چندرسانه‌یی ۴۰۰ ریال است.

مدیر کل برند و ارتباطات اپراتور سوم تلفن همراه تعرفه پیامک فارسی را ۱۰۵ ریال و تعرفه پیامک لاتین را ۱۹۵ ریال بیان کرد و در ادامه گفت: ‌ در حال حاضر مشغول طرح‌های جشنواره نخستین‌ها هستیم و تعرفه‌هایی که مشترکین و مصرف‌کنندگان با آن سروکار دارند اعم از دیتا، مکالمه صوتی، تصویری، MMS و پیامک گفته شده است.

مدیر کل برند ارتباطات اپراتور سوم در پایان تاکید کرد: برای هر خدمت ارائه شده به مشترکین تعرفه و هزینه استفاده از آن‌ها مشخص شده است که مشترکین با مراجعه به سایت رایتل می‌تواند از طرح‌ها و تعرفه‌ها اطلاع یابند.

منبع: ایسنا