ملت ایران: پیام دکتر حسن روحانی به مردم سمنان را در ادامه می خوانید:

بسم الله الرحمان الرحیم
مردم غیور و شریف استان سمنان،
همشهریان گرامی،
خواهران و برادران بزرگوار،

همانگونه که استحضار دارید، برگه ی یازدهمین دوره ی ریاست جمهوری ایرانِ عزیز در ۲۴ خرداد ۹۲ و در شرایطی حساس و موقعیتی خطیر و کم نظیر، ورق خواهد خورد. در این میان، اینجانب نیز قدمی در راهی سخت و آزمونی پرفراز و نشیب گذاشتم تا دین خود را به کشور، مردم و نظام جمهوری اسلامی ایران به نحوی شایسته ادا نمایم. در این مسیر، نگاه به یاری حضرت حق جلّ و علی و به حمایت شما مردم هوشیار و آگاه و صاحب اندیشه این سرزمین چشم دوخته ام.
عزیزان من، به خوبی آگاهی دارید که در این فرصت بسیار کم پس از آغاز زمان قانونی برای تبلیغات انتخابات، توانسته ام فقط از دو سوم استان های کشور بازدید نمایم و با مردم مهربان و صمیمی از همه اقشار به ویژه جوانان، رو در رو دیدار داشته باشم و سخن بگویم.

برای دیدار شما که از ابتدا برای آن، لحظه شماری می کردم، روز چهارشنبه ۲۲ خرداد را برنامه ریزی کرده بودم که پس از سفر به استان های گلستان، خراسان شمالی، خراسان رضوی و زیارت مشهدالرضا(ع) به شاهرود و سمنان بیایم اما مسئولین فنی فرودگاه اعلام نمودند که امکان خدمات دهی به هواپیما در بعد از ظهر آن روز را ندارند. لذا با عرض پوزش از شرایط پیش آمده ی غیر منتظره، در اولین فرصت ممکن به محضرتان شرفیاب خواهم شد. درود خداوند بر شما یاران عزیز و سرافراز.

فرزند استان
حسن روحانی