فاجعه منا قبل از رخ دادن، در یکی از پرطرفدارترین سریال‌های آمریکایی به نام واکینگ دد(راه رفتن مردگان) به تصویر کشیده شده بود!

باشگاه خبرنگاران جوان با این مقدمه نوشت: شاید فکر کنید، عشق به هنر و دنیای بازیگری و گردش مالی بالای فیلم های هالیوودی، صهیونیست ها را پشت ماجرا قرار داده موضوع فراتر از این حرف هاست و هالیوود دقیقا برایشان به مثابه چوب جادوویی است که از طریق آن زمینه های فکری دلخواهشان را در ذهن مخاطب اماده کنند تا در دنیای واقعی راحت تر پروژه های شوم خود را کلید بزنند.

نمونه های مختلفی از این کد دهی ها را در فیلم و سریالهای هالیوودی دیده ایم و این بار کارشناسان موضوع مهمی را در یک سریال مورد بررسی قرار دادند که در این گزارش به ان خواهیم پرداخت.

قبل از هر اتفاق و پروژه تلخ در جهان، شاهد به تصویر کشیدن آن در دنیای هالیوود هستیم و این بار فاجعه منا قبل از رخ دادن در یکی از پرطرفدارترین سریالهای امریکایی به نام واکینگ دد به تصویر کشیده شد!

در دنیای هالیوود هیچ گاه شاهد نشان دادن چهره واقعی اسلام نبودیم، بلکه همواره تلاش شده در هر سناریویی، سخی ترین چهره را از مسلمانان به نمایش بگذارند و در این قسمت سریال واکینگ دد نیز با توجه به شبیه سازی انجام شده می گوید که مسلمانان همان زامبی ها هستند.

از سوی دیگر بحثآخر الزمان یکی از سوژه های جذاب دنیای هالیوود بوده که با توجه به طرفداران زیادش مانورهای زیادی روی آن داده شده است در همین راستا و به عقیده صاحب نظران؛ خط فکری جدید در دنیای هالیوود به این سمت میرود که در آخر الزمان، مسلمانان به شکل زامبی خواهند بود! حتی در یکی از فیلم های خود صراحتا سه مقوله اسلام، تروریسم و زامبی را در کنار هم قرار داده و از کاراکتر بن لادن نیز در آن استفاده می کنند.

هنگامی که کلمه زامبی را در گوگل سرچ کنید، پیشنهاد دوم آن(zombie apocalypse) یعنی زامبی آخر الزمان است که نشان میدهد چگونه این موضوع را با آخر الزمان گره زده اند.