جنگنده‌های رژیم صهیونیستی شب گذشته یک پایگاه نظامی وابسته به گردان «۱۵۵» ارتش سوریه در منطقه «قطیفه» در اطراف دمشق را هدف قرار دادند.

ارتش رژیم صهیونیستی مدعی شده است که هدف حملات جنگنده‌های این رژیم، کامیون‌های حامل موشک‌های بالستیک بوده است.

این منبع اشاره کرد که جنگنده‌های صهیونیستی چهار کامیون حامل موشک‌های بالستیک را در اطراف دمشق هدف قرار داده‌اند.

از طرف دیگر، جنگنده‌های رژیم صهیونیستی یک انبار سوخت را نیز در این منطقه بمباران کردند که در نتیجه آن انفجارهای شدیدی به وقوع پیوسته و آتش‌سوزی گسترده‌ای در این منطقه رخ داد.

شاهدان عینی گفته‌اند که صدای انفجارهای شدیدی را در این منطقه شنیده‌اند که به دنبال آن دود غلیظی در این منطقه شکل گرفته است.

منابع سوری گفته‌اند که این حمله توسط هواپیماهای بدون سرنشین رژیم صهیونیستی پس از عبور از حریم هوایی لبنان صورت گرفته است.

شبکه دوم تلویزیون رژیم صهیونیستی تاکید کرد که حملات جنگنده‌های صهیونیستی به خاک سوریه ادامه خواهد داشت و این رژیم همکاری‌های لازم را با روسیه در این زمینه انجام خواهد داد.

این در حالی است که «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی اخیرا در دیدار با «ولادیمیر پوتین» رئیس جمهور روسیه در پاریس بر اهمیت همکاری و هماهنگی بیشتر میان دو طرف در سوریه تاکید کرده و گفته بود که این رژیم هر از گاهی حملات و عملیات‌هایی را در خاک این کشور انجام خواهد داد. نتانیاهو یکی از دلایل دیدار با پوتین را هماهنگی به منظور جلوگیری از تشکیل جبهه‌ای دیگر در سوریه علیه رژیم صهیونیستی عنوان کرده است.

نتانیاهو اخیرا در کنفرانسی مطبوعاتی در شهر «عکا» اذعان کرد که این رژیم بار‌ها حملاتی را علیه سوریه انجام داده است و این حملات همچنان ادامه خواهد داشت.