روزنامه ابتکار: غلامعلی حداد عادل که پدر همسر یکی از فرزندان مقام معظم رهبری است در سخنانی به شایعات و اتهاماتی که پیرامون وی مطرح است، واکنش نشان داد.

این نماینده مجلس شورای اسلامی که در ویژه برنامه همیشه بیدار در گلستان شهدای اصفهان سخن می‌گفت، به برنامه‌های به ظاهر دل‌سوزانه VOA و BBC اشاره کرد و گفت: دشمن شناسی یعنی این‌که از خود بپرسیم گردانندگان BBC هستند چه کسانی هستند؟

و این افراد چه کاری برای سربلندی این ملت انجام داده‌اند به غیر از این‌که با بررسی تاریخ ۲۰۰ ساله ایران در می‌یابیم که آن‌ها در همه جنایاتی که علیه ایران انجام شده، شریک بوده‌اند. وی با بیان این‌که BBC دستگاه جاسوسی و کودتا علیه مردم ایران بوده و هست، افزود: مگر در شب کودتای ۲۸ مرداد رمز کودتا از همین شبکه رادیویی اعلام نشد، مگر آن‌ها نگفتند همه چیز برای یک کودتا آماده است.

این نماینده مجلس تصریح کرد: ما از این افراد دلسوز می‌پرسیم قبل از انقلاب چندهزار زندانی سیاسی وجود داشت، آن‌ها را در کجا و زیر چه شکنجه‌هایی قرار می‌دادند، مگر ۱۰هزار زندانی سیاسی در قبل از انقلاب وجود نداشت؟ دل رحیمانه شما آن موقع کجا بود؟ وی با اشاره به سفارشات مقام معظم رهبری به خبرنگاران، دانشجویان و سیاسیون در عرصه سیاست، گفت: ایشان می‌گویند آزاد باشید و انتقاد کنید، اما در زمین دشمن بازی نکنید و برای دشمن بهانه تراشی نکنید، برای مثال زمانی که رهبری گفت سوال از رئیس جمهور متوقف شود، یعنی هر دو طرف کار درست را انجام داده‌اند.

اما دشمن درصدد بهانه‌جویی از این اتفاق بود، پس باید متوقف شود. این نماینده مردم تهران در مجلس با بیان این‌که دشمن از هر کاری بدش می‌آید ما باید همان کار را انجام دهیم، تا راه دشمن شناسی را درست رفته باشیم، اظهار کرد: یکی از برنامه‌های دشمن این است که جایگاه ولایت را در ذهن و دل مردم خراب کند و برای این کار ترفندهایی را هم اجرا کرده است.

حدادعادل ادامه داد: در سال ۸۸ گفتند یک کامیون حاوی شمش طلا متعلق به آقا مجتبی خامنه‌ای از کشور خارج شده است و در گمرک ترکیه متوقف شده، باید از خود بپرسیم چرا این حرف مطرح می‌شود؟ آن‌ها می‌خواهند بگویند ولایت فقیه هم مانند دیگران است و هدفشان جدایی ملت از ولایت است.

وی به ترفند دیگر دشمن برای جدایی ولایت و ملت اشاره و اظهار کرد: گفته شد برای این‌که آقا مجتبی خامنه‌ای صاحب فرزند شود او و همسرش در یکی از بیمارستان‌های لندن یک میلیون پوند خرج کرده‌اند، ولی من به آن‌ها می‌گویم بچه آقا مجتبی، نوه بنده هم است و برای به دنیا آمدن نوه من نه کسی به خارج رفته نه پول زیادی خرج کرده است، نوه من در یکی از بیمارستان‌های تهران با مبلغ ۵۰۰هزار تومان به دنیا آمده و دکتر او هم همین خانم مرضیه وحید دستجردی بوده و پرونده این عمل هم در بیمارستان موجود است.

رئیس فراکسیون اصولگرایان مجلس با بیان این‌که دشمن شناسی را باید از دشمن بیاموزیم، تصریح کرد: کسانی که بعد از سخنرانی رهبری در ۲۹ تیر ۸۸ باز هم به خیابان‌ها آمدند و اردوکشی کردند و آن‌هایی که دم از تقلب در انتخابات می‌زدند، همه برای دشمن کار کردند، دشمن به ما آموخت که باید دشمن شناسی را از خودشان بیاموزیم.

حدادعادل با اشاره به این‌که انتخابات آزاد، نغمه‌ای جدید است که عده‌ای ساز کرده‌اند، افزود: انتخابات آینده یک میدان امتحان بزرگ است و مردم باید هوشیارانه عمل کنند و ملت باید با بصیرتی که دارد به کارهای انجام شده نگاه کند و در این زمان باقی مانده ببیند چه کسی برای انتخابات و چه کسی برای ملت کار انجام می‌دهد.