به گزارش ملت ایران به نقل از ایرنا محمود احمدی نژاد رییس جمهوری صبح امروز - یکشنبه - با حضور در بیمارستان آتیه تهران از ˈعلی اکبر جوانفکرˈ مشاور مطبوعاتی خود و مدیرعامل خبرگزاری جمهوری اسلامی عیادت کرد.

احمدی نژاد امروز ضمن عیادت از جوانفکر در جریان روند معالجات و بهبودی وی قرار گرفت. رییس جمهوری همچنین از خداوند متعال برای جوانفکر آرزوی سلامتی هرچه سریع تر کرد.

پیش از این نیز ˈمحمدرضا رحیمیˈ معاون اول رییس جمهوری در مکالمه تلفنی جویای احوال مدیرعامل خبرگزاری جمهوری اسلامی شد.

همچنین ˈاسفندیار رحیم مشاییˈ به همراه ˈمحمدشریف ملک زادهˈ معاون رییس جمهوری و رییس سازمان میراثفرهنگی، گردشگری و صنایع دستی عصر شنبه در عیادت از جوانفکر از نزدیک از آخرین وضعیت جسمی وی مطلع شدند.

ˈمحمدرضا حسینیˈ وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، ˈمحمدجعفر محمدزادهˈ معاون مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، ˈپروین احمدی نژادˈ عضو شورای شهر تهران، حجت الاسلام والمسلین ˈعباس امیری‏فر ˈ مشاور فرهنگی نهاد ریاست جمهوری، ˈحمید فاضلیˈ رییس سازمان فضایی کشور و ˈمرتضی تمدنˈ استاندار تهران نیز با حضور در این بیمارستان از جوانفکر عیادت کردند.

معاونین، مدیران و سردبیران بخش های مختلف خبری خبرگزاری جمهوری اسلامی(ایرنا)، موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران و دانشکده خبر نیز طی این چند روز با حضور در بیمارستان آتیه از جوانفکر عیادت کردند.

ˈعلی اکبر جوانفکرˈ پنجم مهر سال جاری برای اجرای حکم محکومیت خود از طرف دادگاه کیفری استان تهران، به زندان اوین مراجعه کرد و بعد از حدود سه ماه چهارشنبه شب گذشته(۲۹ آذر ماه) برای مدت چهار روز به مرخصی آمد.

وی از پنج شنبه شب به علت مشکلات قلبی، کبدی و کلیوی و همچنین درد شدید در ستون فقرات در بیمارستان آتیه تهران بستری شده است.