ملت ایران:طبق گزارشات تازه، باراک اوباما و همسرش از یکدیگر فاصله گرفته اند. همسر رئیس جمهوری آمریکا می خواهد لباس ها و لوازم شخصی اش را از خانه چند میلیون دلاریشان در شیکاگو خارج کند.

پایگاه رادیویی صدای روسیه نوشت: باراک اوباما، رئیس جمهوری آمریکا و همسرش میشل سالهاست که روابط شکرآبی دارند اما به خاطر فرزندهایشان و شغل سیاسی اوباما، در کنار هم مانده اند.

اما اکنون دیگر تحمل میشله به پایان رسیده است. او با وکلای طلاق ملاقات داشته و به باراک نیز گفته است که می خواهد از او جدا شود.

این در حالی است که حتی در صورت طلاق، او باز برای حضور در مراسم ها در کاخ سفید باقی خواهد ماند اما به باراک گفته است که آنها جدا از هم زندگی خواهند کرد.

میشله از اینکه در مراسم بزرگداشت نلسون ماندلا، رهبر ضدآپارتاید آفریقای جنوبی، اوباما در حالی که او در کنارش نشسته بود با هله تورنینگ اشمیت، نخست وزیر دانمارک بسیار گرم گرفته بود، بسیار عصبانی شده و احساس می کند که در مقابل همه به او بی احترامی شده است.

حامیان زن اوباما نیز با فرستادن نامه ها، تماس های تلفنی و ایمیل برای بانوی اول کاخ سفید، با او ابراز همدردی کرده اند.

به گفته شاهدان پس از اینکه اوباما و همسرش به کاخ سفید بازگشتند، میشله فریاد زده است که " دیگر بس است! " هر چند که اوباما پیش از این نیز باعثشرمساری میشله شده بود اما این مورد مقابل دیدگان همه بود و همه دیدند که او هیچ احترامی برای همسرش قائل نیست.

این در حالی است که میشله خواستار بخش زیادی از دارایی های خالص اوباما شده و در صورت طلاق، عملا چیزی برای رئیس جمهور آمریکا باقی نمی ماند.