۱. گذشته را در گذشته رها کنید:

زمانیکه فرد جدیدی را ملاقات می کنید، هرگونه احساسات منفی یا دل شکستگی های قبلی را درست در جایی که باید باشند یعنی در گذشته رها سازید

۲. با شخص جدیدی در اتاق نشیمن ملاقات نخواهید کرد:

خب، ممکن است یک پسر خوش تیپ مبل جدیدتان را در منزلتان به شما تحویل دهد، اما شانس شما برای آشنا شدن با یک شخص جدید، در خارج از منزل و تلاش برای کارهای جدید مثل دوست یابی آنلاین، شرکت در یک کلاس و غیره بیشتر است. به همه خصوصا دوستان متأهل خود بگویید که شما به دنبال آشنا شدن با شخص جدیدی هستید و همیشه به مهمانی ها بروید چون حقیقتا شما هرگز کسی که ملاقات می کنید را نمی شناسید.

۳. شانسی به پسرها بدهید:

هنگامی که ۲۰ سالتان بود، لیست شما شامل این موارد بود " او باید قدبلند، تیره و خوش تیپ باشد. " سعی کنید لیستی در کنار لیست قبلی خود تهیه کنید. احتمالا چنین لیستی کاملتر است.

۴. دیدارهای تصادفی را به چشم اولین قرار خود نگاه کنید:

اگر شما مطمئن نیستید که می خواهید یکدیگر را در یک رستوران شلوغ ملاقات کنید، بیرون بروید و ملاقات تفریحی را ترتیب دهید.

۵. زمان را دریابید:

زمان خود را صرف شناخت فرد موردنظرتان کنید. برای ملاقات با فرزندان او عجله ای نداشته باشید. این امر با اقدام هر دو نفر شما شروع می شود. از انتخاب فرد موردنظر خود مطمئن گردید.

۶. آیا این رمانتیک نیست؟

فقط به این خاطر که عشق زندگی خود را دیر پیدا کرده اید، به این معنی نیست که دیگر نمی توانید رابطه ی جذاب و پرشوری داشته باشید.

۷. کسی که به خانه اش می روید:

زمانی که شما آماده ی همراه شدن با کسی هستید، تازه متوجه می شوید رفتن به خانه ی شخصی که دوستش دارید چه حس فوق العاده ای دارد.

۸. ازدواج شما، راه شما:

حالا شما عاشق شده اید و زمان این است که دقیقا همانطور که می خواهید ازدواج کنید. بخاطر بسپارید این همه ی آن چیزی است که درمورد شما و مرد رویاهایتان وجود دارد. آنچه شما می خواهید راهی برای رفتن است.

۹. خوشبختی همیشه در خانه ی شما را می زند:

بخاطر داشته باشید هرگز برای پیدا کردن عشق حقیقی دیر نیست و شما می توانید.